• Įmonių bei profesinio rengimo mokyklų atstovai susirinko į informacinį rytą apie pameistrystę

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose įvyko „Informacinis rytas apie pameistrystę“. 2019 m. gruodžio 10 dieną kartu su Kauno technikos profesinio mokymo centru organizuotame renginyje , įmonių bei profesinio rengimo mokyklų atstovai turėjo galimybę geriau susipažinti su profesinio mokymo organizavimu pameistrystės forma.

    Renginio metu buvo pristatomas šių metų spalio 23 dieną patvirtintas Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimas Profesinio mokymo organizavimo pameistrystės forma tvarkos aprašas. Šiuo aprašu siekiama sudaryti sąlygas plėsti praktinį profesinį mokymą darbo vietoje, tikintis, kad daugės mokinių, profesiją įgyjančių būtent pameistrystės forma.

    Visi susirinkusieji turėjo galimybę susipažinti su Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vykdomomis pameistrystės priemonėmis, kurias pristatė Užimtumo tarnybos direktorė Ligita Valalytė. UAB „SDG“ ir Kauno technikos profesinio mokymo centro atstovai pasidalino gerosios praktikos pavyzdžiais, iššūkiais bei gaunama nauda vykdant pameistrystę. Renginyje taip pat buvo pristatytas Suomijos pameistrystės modelis.

     

    Daugiau informacijos apie pameistrystės įgyvendinimą Lietuvoje galite sužinoti Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų švietimo ir mokslo skyriuje.

Skip to content