• Naujienos
 • Iki pirmojo užsakymo – ilgas ir sudėtingas darbas

  „Kai 2020 m. sausio mėnesį gavome elektroninį laišką iš Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus darbuotojos su užsienio kompanijos paklausimu siūti specialias kelnes, tikrai nepagalvojome, koks ilgas ir sudėtingas darbas mūsų laukia“, – sako Z. Kuncienės UAB atstovas Robertas Kuncius.

  Švedų startuolis, kurio bendradarbiavimo užklausa atkeliavo į Lietuvą, tuomet turėjo tik idėją – sukurti unikalias ir itin komfortiškas jojikams skirtas kelnes su specialiu paminkštinimu – balneliu. Siekdamas sumažinti gamybos kaštus ir norėdamas rasti tinkamą partnerį, jis pagalbos kreipėsi į vietos Enterprise Europe Network tinklą, o šis paklausimą išsiuntė EEN tinklo kolegoms Lietuvoje – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmams.

  Kaip sako Kauno PPA rūmų tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus darbuotoja Irma Taparauskienė, bendradarbiavimu su švedų įmone tuomet susidomėjo net trys rūmų nariai, teikiantys siuvimo paslaugas. Tačiau užsienio kompanija, po detalesnės komunikacijos ir derybų, pasirinko tik vieną –  labiausiai atitikusią jų lūkesčius –  Z. Kuncienės UAB.

  Z. Kuncienės įmonė – šeimos verslas, sėkmingai gyvuojantis nuo 2001 m. Kompanija specializuojasi rūbų aktyviam laisvalaikiui ir sportui (jogai, atletikai, dviračių sportui ir pan.) gamyboje pagal užsakymą. Įmonė siūlo savo partneriams pilną paslaugų paketą – nuo idėjos išgryninimo iki audinių parinkimo, sukirpimo, pavyzdžių ruošimo iki galutinio produkto pagaminimo ir pristatymo užsakovui.

  Kaip mini įmonės atstovas Robertas Kuncius: „Darbas su startuoliu nors ir buvo labai ilgas, tačiau tuo pačiu – ir labai įdomus. Reguliariai bendraudami ir kantriai bendradarbiaudami,  kartu išgryninome produkto idėją, derinome brėžinius ir detales, rinkome specialius audinius. O prototipą gaminome ir tobulinome net keliskart, kol buvo patvirtintas geriausias variantas!“

  Ir visas šis darbas truko bemaž pustrečių metų, kol galop, šią vasarą Z. Kuncienės įmonė švedų užsakymu pagamino pirmąją rūbų partiją ir užsienio rinkoje pasirodė išskirtinės ir itin komfortiškos NOAMI prekės ženklo jojikams skirtos kelnės su specialiu paminkštinimu – balneliu.

  „Kelyje buvo daug iššūkių, todėl nuostabu, kad po tiek laiko dabar galime pasiūlyti aukščiausios kokybės paminkštintas jojimo kelnes. Kiekviena detalė parinkta kruopščiai, o kokybė yra puiki“, – galutiniu produktu ir bendradarbiavimu su Lietuvos kompanija džiaugiasi švedai bei tikisi tolimesnio ilgalaikio bendradarbiavimo.

Skip to content