• Naujienos
 • Į „Vikingų dienas“ Danijoje – su Kauno regiono įmonių verslo pasiūlymais

  Gruodžio 8-10 dieną vyko jau 12 kartą organizuojamas ir tradicija tapęs renginys, skirtas Enterprise Europe Network darbuotojams – „Vikingų dienos“. Šiais metais partneriai iš Šiaurės Europos šalių susirinko Danijoje, Alborgo mieste. Susitikime dalyvavo virš 30 tinklo ekspertų iš Švedijos, Norvegijos, Suomijos, Danijos, Islandijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos.

  Rūmuose veikiančio Enterprise Europe Network tinklo darbuotoja Irma Taparauskienė užsienio kolegoms pristatė Kauno regiono įmones – KPPAR narius ir tinklo klientus – ieškančius bendradarbiavimo partnerių minėtose šalyse. Susitikimų metu buvo išsakomi įmonių poreikiai, bandoma surasti joms užsakovų, agentų, distributorių ar projektų partnerių.

  Renginio metu EEN tinklo darbuotojai dalinosi savo atstovaujamų šalių įmonių užklausomis. Užsienio kompanijos nuolat domisi Pabaltijo kraštuose bendradarbiavimu su tekstilės, medienos sektorių gamintojais ir tiekėjais, ieško metalo apdirbimo, inžinerijos, informacinių technologijų, inovacijų ir kitų sričių partnerystės galimybių.

  Dalyvaujant „Vikingų dienose“ aktyviai mezgami ryšiai su užsienio EEN tinklo atstovais. „Asmeniniai šilti ryšiai su partneriais iš kitų šalių leidžia operatyviau spręsti nariams kylančias problemas, atsakyti į rūpimus klausimus apie užsienio rinkas, o aktyvus Kauno regiono kompanijų poreikių viešinimas, jau ne kartą išaugo į partnerystės susitarimus“, – apie tokių renginių svarbą ir gaunamą naudą rūmų nariams kalba Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadybininkė Irma Taparauskienė.

  2022 metais, vasaros pabaigoje, „Vikingų dienos“ vyks Islandijoje. Norėtumėte daugiau sužinoti partnerių paieškos galimybės užsienyje šalyse? Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus darbuotojos atsakys į Jums rūpimus klausimus – https://chamber.lt/kontaktai/

Skip to content