• Naujienos
 • Gruodžio 2-osios iškilmingo verslo bendruomenės vakaro programa

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, tęsdami ilgametę tradiciją, kviečia narius ir bičiulius į didžiausios verslo bendruomenės Lietuvoje šventinį vakarą, kuris vyks gruodžio 2 d. (penktadienį) 18:00 val. atnaujintoje Kauno sporto halėje (Perkūno al. 5, Kaunas).

  Iškilmingoje šventėje drauge džiaugsimės per pastaruosius metus itin gausiai išaugusios verslo bendruomenės narių pasiekimais, apdovanosime labiausiai nusipelniusius bendruomenės narius, padėkosime vieni kitiems ir partneriams. Šiemet, kaip ir ankstesniais metais, neabejojame, kad į iškilmingą renginį tradiciškai ir gausiai susirinks verslo bendruomenės nariai, svečiai iš valdžios ir valstybės valdymo institucijų, švietimo ir mokslo įstaigų, socialinių partnerių bei žiniasklaidos atstovai.

  Šventinio vakaro metu svečių lauks muzikinė programa, kurioje skambės „UNIA“ tarptautinio vyrų choro atliekamos dainos. „UNIA“ – baltarusių vyrų choras, įkurtas 1990-aisiais metais Minske. Pradžioje 2021-ųjų metų dalis choristų kartu su vadovu dėl politinių priežasčių (represijų) buvo priversti palikti Baltarusios Respubliką. Nepaisant šios aplinkybės, kolektyvas savo veiklą tęsia nauju, tarptautiniu formatu. Prasidėjus karui Ukrainoje, choras įrašė vaizdo klipą dainai “Ой, у лузі, червона калина”, taip išreikšdamas palaikymą Ukrainos tautai. Choras „UNIA“ įrašė Lietuvos Respublikos himną Nepriklausomybės atkūrimui paminėti: https://youtu.be/EJ8pHTUywrU

  Iškilmingoje šventėje visų laikų auksinius hitus  atliks scenos grandai – Kauno bigbendas kartu su Egidijumi Sipavičiumi. Šventinis verslo bendruomenės vakaras neapsieis be vaišių ir staigmenų. Šokti kviesime kartu su viena populiariausių muzikos grupių per pastaruosius dvidešimt metų – grupe „MAN-GO“.

  Dėkodami, kad esate Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės dalimi, kviečiame drauge palydėti 2022-uosius, susitikti, pabendrauti, pasveikinti metų nominacijų laureatus bei pasidžiaugti turininga koncertine programa.

  Bilieto kaina : 120,00 Eur /1 asm; 220,00 Eur /2 asm.

  Registracija vyksta iki lapkričio 24 d. el. paštu andreja.starkute@chamber.lt, tel. 8 614 08 527.
  Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.

Skip to content