• Naujienos
 • Gesinimo priemonių ir gesintuvų gamintoja UAB „Merseta“ EEN dėka rado partnerį Danijoje

  UAB „Merseta” – gerai žinoma ir pripažinta kokybiškų gesinimo priemonių ir gesintuvų gamintoja, įkurta 1993 metais Kaune. Kompanija ne tik užsiima gesintuvų ir aerozolinių gesinimo priemonių gamyba, bet ir priešgaisrinių saugos priemonių didmenine prekyba.
  Įmonė yra patentavusi prekinį ženklą – ReinoldMax. Septyniasdešimt procentų ReinoldMax produkcijos eksportuojama – lietuviški gesintuvai keliauja net į 25-ias pasaulio valstybes, esančias Europoje, Šiaurės Amerikoje bei Azijoje.

  Kaip sako UAB „Merseta“ direktoriaus pavaduotojas Šarūnas Paradnikas: „Esame aktyviai eksportuojanti įmonė ir nuolat bei kryptingai siekiame atrasti naujas verslo galimybes, naujus kelius į mums dar neatvertas rinkas. Kas bandė, tas žino, kad nėra taip paprasta rasti patikimą verslo partnerį naujoje šalyje. Greičiausiai, nėra vieno teisingiausio modelio, kaip tą efektyviai padaryti, tačiau pagalba iš šalies – Enterprise Europe Network – neabejotinai padeda. Būtent šio tinklo dėka mūsų įmonė atrado naują partnerį Danijoje“.

  Danų priešgaisrinės įrangos pardavėjas, jau kuris laikas turėjo iššūkių su trūkinėjančiomis tiekimo grandinėmis ir su nereguliariu gaminių pristatymu iš partnerių. Įmonei ilgai nepavyko savomis jėgomis rasti tiekėjo, kuris galėtų pateikti tinkamos kokybės ir reikiamo asortimento produktus už konkurencingą kainą. Todėl kreipėsi pagalbos į vietos EEN dėl verslo partnerių paieškos.

  Tarpininkaujant tinklo partneriams Lietuvoje ir Danijoje, dvi įmonės buvo supažindintos.
  Galiausiai, kai visos detalės buvo suderintos, UAB „Merseta“ išsiuntė danams jų pasirinktus gaminius – gesintuvus ir dūmų detektorius. Pastarieji pilnai atitiko visus prekybininko keltus reikalavimus kokybei ir kainai. Be to, prie teigiamo rezultato nemažai prisidėjo ir lietuvių gamintojo ilgametė patirtis, greita bei savalaikė komunikacija.

  „Padedant EnterpriseEurope Network, pavyko sukurti bendradarbiavimą su Danijos priešgaisrinės įrangos prekybos kompanija. Kartu dirbame beveik metus ir jau galime matyti tendencijas, kad įgijome ilgalaikį bei aktyvų verslo partnerį. Džiaugiamės EEN indėliu ir linkime visiems aktyviems eksportuotojams pasinaudoti tinklo teikiamomis galimybėmis“, –  kalbėjo UAB „Merseta“ atstovas Šarūnas Paradnikas.

Skip to content