• Naujienos
 • Forumas apie Marijampolės regiono iššūkius globaliame pasaulyje ir verslo apdovanojimai „Metų žvilgsnis 2019“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas ir žurnalas IQ verslo situacija Marijampolės regione besidominčius verslininkus ir politikus pakvietė į jų organizuojama IQ Forumą „Marijampolė globaliame pasaulyje: iššūkiai ir grėsmės“ bei verslo apdovanojimus „Metų žvilgsnis 2019“. Renginio metu kartu su kviestiniais svečiais ir Marijampolės verslo bei politikos lyderiais diskutuota apie regiono situaciją ir jo raidos perspektyvas bei apdovanotos verslo įmones.

  Renginyje susirinkusius sveikino Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Rimas Varkulevičius, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo tarybos pirmininkas Kęstutis Svitojus ir Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.

  Menininkas, „MaLoNNY“prezidentas Ray Bartkus forume skaitė pranešimą „„MaLoNNY“: 6 metai tarp Marijampolės,Londono ir Niujorko“. Apie tai, kaip Europai neištirpti pasaulio politinio klimato kaitoje pasakojo Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius. Apie Lietuvos ūkio raidą ir ko tikėtis, kai pasaulio ekonomika lėtina apsukas, kalbėjo Lietuvos banko Makroekonomikos ir prognozavimo skyriaus vyriausiasis ekonomistas Vaidotas Tuzikas, o UAB „TeraSky Baltic“ Kibernetinio saugumo paslaugų ir operacijų vadovas Giedrius Meškauskas papasakojo kas yra kibernetinis saugumas ir ką reikėtų apie tai žinoti.

  Po puikių pranešimų, verslo apdovanojimų „Metų žvilgsnis 2019“ metu, buvo apdovanoti ir pagerbti Marijampolės regiono verslininkai.

  Už inovacijas žemės ūkyje apdovanota PADOVINIO ŽEMĖS ŪKIO BENDROVĖ. Už plėtrą eksporto rinkose apdovanota UŽGIRIŲ ŽEMĖS ŪKIO BENDROVĖ. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys UAB „JŪRĖS MEDIS“ apdovanota už socialinę  atsakomybę, iniciatyvas, bendruomeniškumą. Už verslo bendruomenės telkimą apdovanojimas įteiktas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariui UAB „PROFLINE“. Už indėlį į kultūros puoselėjimą apdovanotos UAB „Intersistema“ ir kavinė-užeiga „Trobiai“. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys UAB „SIMEDVA“ apdovanota už už spartų augimą, investicijas ir eksporto plėtrą. Už kulinarinio paveldo puoselėjimą apdovanojimas įteiktas B. Drevininkaitienės įmonė „Rugelis“, o už ryžtą kuriant verslą Gyvūnų kirpyklos „Biglis“ savininkei Agnei Šimkuvienei įteikta padėka. Už profesinę išmintį, kūrybinį polėkį ir bendradarbiavimą taip pat padėkota Žemės ūkio kooperatyvo „Suvalkijos pienas“ vyr. buhalterei Gitanai Matulionienei, Marijampolės profesinio rengimo centro direktoriaus pavaduotojai ugdymui Irmai Mockevičiūtei, UAB „Skira“ vyr. buhalterei Sigitai Ambraziejienei ir UAB „Ipukis“ vyr. buhalterei Vitalei Brusokienei.

  Nuotraukų autorius Ričardas Pasiliauskas

Skip to content