• Finansų ministerija kviečia peržiūrėti mokestines lengvatas

    Finansų ministerija, atsižvelgdama į Vyriausybės programos nuostatas, susijusias su teisingesne ir augti palankia mokesčių sistema, ir įtvirtintą iniciatyvą peržiūrėti mokesčių lengvatas ir specialias sąlygas, iškreipiančias apmokestinimo teisingumą, atliekant jų kaštų ir naudos analizę, formuoja mokesčių ekspertų darbo grupę, kurioje dalyvaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai.

    Darbo grupės tikslas – įvertinti galiojančių mokesčių lengvatų tikslingumą ir poveikį, peržiūrint šias lengvatas ir kitas specialias sąlygas, išimtis, iškreipiančias apmokestinimo teisingumą, bei pateikti finansų ministrei siūlymus dėl teisės aktų pakeitimų.

    Kviečiame teikti konkrečius siūlymus dėl mokesčių lengvatų peržiūros iki vasario 1 d. el. paštu daiva.vysniauskiene@chamber.lt, apibendrinę pateiksime darbo grupei nagrinėti ir pasiūlymams dėl naikintinų (peržiūrėtinų) mokesčių lengvatų aptarti. Planuojama apibendrinus ir įvertinus viešųjų konsultacijų rezultatus planuojama atitinkamų mokesčių teisės aktų pakeitimų projektus balandžio mėn. antroje pusėje pateikti Vyriausybei.

Skip to content