• Naujienos
 • Europos Komisijos narės Elisos Ferreiros vizitas Lietuvoje birželio 14–16 d.

  Birželio 14-16 d. su darbo vizitu Lietuvoje lankysis už sanglaudą ir reformas atsakinga Europos Komisijos narė Elisa Ferreira.

  Vizito metu EK narė Elisa Ferreira pasirašys partnerystės susitarimą dėl 2021–2027 m. sanglaudos politikos investicijų Lietuvai, susitiks su Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda, Finansų ministre Gintare Skaiste ir Socialinės apsaugos ir darbo ministre Monika Navickiene. Susitikimuose EK narė Elisa Ferreira aptars pagrindinius 2021–2027 m. ES sanglaudos politikos tikslus ir jų įgyvendinimą, paramą Lietuvos regionams – skatinamą ekonominę, socialinę ir teritorinę sanglaudą.

  Birželio 15 d. Europos Komisijos narė Elisa Ferreira susitiks su Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda, Finansų ministre Gintare Skaiste ir Socialinės apsaugos ir darbo ministre Monika Navickiene.

  Birželio 15 d. 10.30 val. Europos Komisijos narė Elisa Ferreira skaitys pranešimą ir dalyvaus podiumo diskusijoje renginyje „Sanglaudos politika – raktas į tvarų Lietuvos augimą“.

  Po renginio, 12.30 val.,  vyks Finansų ministrės Gintarės Skaistės ir Europos Komisijos narės Elisos Ferreiros spaudos konferencija. Ji vyks Vilniaus Universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC), Saulėtekio al. 5.

  Spaudos konferencijos pradžioje vyks 2021-2027 m. sanglaudos politikos partnerystės sutarties su Lietuva deklaracijos pasirašymo ceremonija. Tai – simboliška naujojo ES investicijų periodo pradžia.

  Vizito metu E. Ferreira taip pat lankysis keliuose ES fondų ir Lietuvos lėšomis finansuojamuose projektuose – Vievyje (Elektrėnų savivaldybė), Vilniuje ir Kaune.

  Birželio 14 d. ji ketina lankytis Vievio vaikų dienos centre „Vėjukai“.

  Birželio 16 d. Europos Komisijos narė lankysis Kauno technikos profesinio mokymo centre, kur susipažins su variklinių transporto priemonių remonto ir medienos technologijų ir baldų gamybos inovacijų mokymo procesais.

   

  Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje informacija

Skip to content