• Europos darbuotojų saugos ir sveikatos savaitė spalio 25-29 d.

  Europos darbuotojų saugos ir sveikatos savaitė, rengiama kiekvienų metų spalio mėn. (43 kalendorinę savaitę), yra išskirtinis kiekvienos saugių darbo vietų kampanijos renginys. Jos metu visoje ES ir už jos ribų vyksta šimtai informuotumo didinimo renginių: specialios filmų peržiūros, socialinės žiniasklaidos renginiai, konferencijos, parodos, konkursai ir mokymai.

  Kiekviena EU-OSHA (Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros) ir jos partnerių organizuojama Europos savaitė rengiama tam tikra kampanijos tema ir ja siekiama didinti informuotumą apie aktyvų, bendradarbiavimu grindžiamą darbuotojų saugos ir sveikatos valdymą.

  Europos Komisija siekia skatinti tarpinstitucinį-tarptinklinį bendradarbiavimą, taigi kiekvienoje ES šalyje yra paskirtas EEN-OSHA ambasadorius. Lietuvoje – tai Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Ambasadoriaus titulas džiugina, bet kartu ir įpareigoja skleisti žinią apie darbuotojų saugos ir sveikatos svarbą ir valdymą įmonėse.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai prisideda prie šios kampanijos renginių ir bendradarbiaudami kartu su EU-OSHA punktu Lietuvoje ir jo koordinatore Nerita Šot, kviečia visus į Europos darbuotojų saugos ir sveikatos savaitei skirtą renginį Lietuvoje – konferenciją „Skatinkime saugių darbo vietų kūrimą!“: https://chamber.lt/renginiai/konferencija-skatinkime-saugiu-darbo-vietu-kurima/

  Tarptautiniai šios kompanijos renginiai skelbiami: https://healthy-workplaces.eu/lt/get-involved/european-week

  Kviečiame aktyviai dalyvauti

Skip to content