• Naujienos
 • ES Pramonės dienos‘22

  ES Pramonės dienos – kasmetinis Europos renginys, kuriame išskiriami pramonės lyderiai ir iškeliamos vykstančios pramonės politikos diskusijos, kartu tobulinama Europos pramonės žinių bazė. Taip pat tai pagrindinė platforma, skirta aptarti pramonės iššūkius ir bendrai plėtoti galimybes bei politikos atsakymus į visa apimantį dialogą su įvairiomis suinteresuotosiomis šalimis.

  2022 m. renginys ES Pramonės dienos‘22 vyks mišriu formatu Briuselyje 2022 m. vasario 8–11 d. ir skatins pramonės ekosistemų diskusijas apie perėjimą prie ekologiškumo ir skaitmeninimo, siekiant stiprinti ES įmonių (įskaitant MVĮ) atsparumą.

  Renginyje taip pat bus diskutuojama apie tai, kaip jaunoji karta galėtų formuoti ES pramonės ateitį, atsižvelgiant į Komisijos pasiūlymą 2022-uosius paskelbti Europos jaunimo metais. Kai kurios iš šių diskusijų bus surengtos specialios jaunimo programos kontekste, kurios metu pagrindinis dėmesys bus skiriamas aktualiems šiandienos jaunų europiečių rūpesčiams: socialinė lygybė, jaunimo nedarbas ir nestabilus darbas bei raginimas kurti tvarius ir socialiai atsakingus verslo modelius.

  Prisijunkite prie renginio

  2022 m. ES Pramonės savaitės

  ES Pramonės savaitės – tai platesnis ES Pramonės dienų renginys, perkeliantis diskusijas į vietos bendruomenes. Iki 2022 m. vasario pabaigos visoje ES ir už jos ribų vyksta ES Pramonės savaitės 2022 vietiniai renginiai. Virtualūs seminarai, mugės, seminarai, atvirų durų sesijos ir verslo pristatymai parodys, kaip Europos pramonės ekosistemos sprendžia šias temas:

  • Žaliasis ir skaitmeninis perėjimas
  • Atsparumas
  • Jaunimas pramonėje

  Plačiau

  Tinklalaidės

  Šiose oficialiose ES pramonės dienų tinklalaidžių serijose kalbinami pramonės atstovai, akademinė bendruomenė, Komisijos pareigūnai ir daugelis kitų, kad atkreiptų dėmesį į ekologišką ir skaitmeninį įmonių perėjimą, ES įmonių atsparumą, strategines priklausomybes, nustatytas ES pramonės politikoje ir jaunimą pramonėje. Ruošiantis bendrosios rinkos 30-mečiui, suteikiama galimybė išgirsti daugybę įkvepiančių sėkmės istorijų ir esminių bei skirtingų požiūrių į žaliosios ir socialinės ekonomikos vaidmenį, jaunimo verslumo pridėtinę vertę, tinklų kūrimo organizacijų svarbą ir daugelį kitų temų. Prisijunkite prie tinklalaidžių serijų.

Skip to content