• ES be Jungtinės Karalystės. Kaip pasirengti 2021-iesiems?

  LR užsienio reikalų ministerija kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ Lapkričio 19 d. nuo 9.30 val. organizuoja Lietuvos verslui renginį apie pasiruošimą eksportui į Jungtinę Karalystę po 2020 gruodžio 31 d.

  Naują prekybinių santykių tarpsnį su Jungtine Karalyste žymėsime nuo 2020 m. gruodžio 31 d., kai baigsis Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos sutartyje nustatytas pereinamasis laikotarpis. Šiuo metu galutinių sprendimų dėl ES ir Jungtinės Karalystės prekybinių santykių dar nėra, neaišku ir tai, ar susitarimas dėl laisvosios prekybos bus pasiektas. Bet verslininkai, kurie eksportuoja į Jungtinę Karalystę arba ruošiasi tai daryti, gali jau dabar atlikti tam tikrus namų darbus.

  Kokia bus prekybos tarp ES ir Jungtinės Karalystės ateitis? Kokius pasirengimo žingsnius turi atlikti verslininkai? Kurias taisykles, procedūras verta įsiminti jau dabar? Lapkričio 19 d. nuo 9.30 val. kviečiame stebėti virtualų renginį, kurio metu ekspertai atsakys į šiuos klausimus ir pasidalins praktiniais patarimais.

   

   

  Ekspertai iš Lietuvos, Briuselio ir Jungtinės Karalytės aptars:

  – Lietuvos – Jungtinės Karalystės dvišalės prekybą
  – Maisto produktų eksportą/importą, veterinarinius sertifikatus
  – Reikalavimus pramoninėms prekėms, atitikties sertifikatų atnaujinimą
  – Lietuvos transporto klausimus
  – Su muitinės veikla susijusius klausimus
  – Darbo jėgos judėjimą

  Renginio programa

  Dėmesio – registracija būtina! Užsiregistravę dalyviai gaus nuorodą į virtualų renginį.

  Registracija

Skip to content