• Naujienos
 • „Erasmus for young entrepreneurs“ sėkmės istorija: viena programa – daug įgyvendintų idėjų

  Vienas iš Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų įgyvendinamų projektų – „Erasmus for young entrepreneurs“. Ši programa padeda būsimiems Europos verslininkams įgyti įgūdžių, reikalingų siekiant įsteigti ir sėkmingai valdyti mažą įmonę Europoje. Nauji verslininkai įgyja gebėjimų bei keičiasi žiniomis ir verslo idėjomis su patyrusiu verslininku, pas kurį vieši ir su kuriuo bendradarbiauja nuo vieno iki šešių mėnesių, o viešnagė yra iš dalies finansuojama Europos Sąjungos lėšomis.

  Rugpjūčio mėnesį, šios programos teikiamomis galimybėmis pasinaudojo ir Jevgenija Ešvovičiūtė, žengusi dar vieną drąsų savo karjeros žingsnį ir išvykusi plėtoti savo verslo idėjų – mokymų ir personalo valdymo konsultacijų.

  „Visada mėgau dalintis ir įkvėpti, todėl prieš metus sukūriau savo karjeros rekomendacijų puslapius Instagram ir Facebook @laisvakede. Tuo neapsiribojau, savo darbuotojams pradėjau vesti įvairius mokymus nuo efektyvios komunikacijos iki grįžtamojo ryšio“, – pasakoja J. Ešvovičiūtė, septynerius metus dirbusi Žmogiškųjų išteklių srityje, iš jų trejus metus – personalo vadovės kėdėje.

  Šių metų pavasarį pajutusi, kad sukaupta patirtimi norisi dalintis plačiau ir plėsti savo idėjas didesniu mastu, mergina užpildžiusi dokumentus pradėjo dalyvauti „Erasmus for young entrepreneurs“ programoje ir šiuo metu atlieka praktiką Tenerifėje.

  „Praėjo keli mėnesiai nuo mano starto Canary Green organizacijoje saulėtoje Tenerifėje ir čia tikrai ne tik ilsimės! Kartu su mane priėmusiu verslininku John Beckley mokausi, kaip kurti asmeninį prekės ženklą, pozicionuoti verslą, parduoti paslaugas ir daug kitų dalykų,“ – savo įspūdžiais dalinasi J. Ešvovičiūtė.

  Per tris mėnesius, praleistus Tenerifėje, programos dalyvė įgyvendino daug ilgai brandintų idėjų: pravedė ne vienus mokymus, karjeros konsultacijas ir nuotolines tiesiogines sesijas.

  „Pagaliau startavau su savo svetaine www.laisvakede.lt. O Canary Green organizacijoje padedu su atrankomis, ugdymu ir komandos koordinavimu, taip įgaudama dar daugiau tarptautinės patirties ir būdama naudinga organizacijai“, – pasakoja J. Ešvovičiūtė ir priduria: „Erasmus for young entrepreneurs“ programa – tai neįkainojamas laikas, kai galiu dirbti ties savo verslo idėjomis. Tai laikas skirtas eksperimentams ir atradimams.“

Skip to content