• Enterprise Europe Network Lietuva dalinasi – užsienio verslo pasiūlymai

  Enterprise Europe Network Lietuva, veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kiekvieną savaitę gauna užsienio verslo pasiūlymus, kurie taip pat talpinami ir verslo bendradarbiavimo duomenų bazėje.

  Verslo bendradarbiavimo duomenų bazė – tai nemokama priemonė, suteikianti galimybę susirasti verslo partnerių daugiau nei 60 šalių. Bazėje talpinama tūkstančiai pasiūlymų, jie reguliariai atnaujinami.

  Turite klausimų apie verslo plėtrą į užsienį? Į Jūsų klausimus atsakys Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus kolegės.

   

   

   

   

  Šios savaitės pasiūlymai:

  RDCZ20210528001 Įmonė iš Čekijos ieško pramoninių partnerių projektui, kurio metu bus kuriamos naujos purškiamos dangos maisto pramonei. Partneriais galėtų būti maisto pramonei skirtų įrenginių gamintojai arba įmonės, kurios užsiima maisto žaliavų perdirbimu.

  BRDE20210507001 Įmonė iš Vokietijos ieško įdarbinimo agentūrų, kurios įdarbina darbuotojus sveikatos priežiūros, gamybos, maisto pramonės, logistikos sektoriuose.

  BRXK20210527001 Įmonė iš Kosovo ieško partnerių, kurie norėtų įeiti į Kosovo rinką su savo produktais (valymo priemonės, HoReCa produktai, maistas).

Skip to content