• Enterprise Europe Network Lietuva dalinasi – užsienio verslo pasiūlymai

  Enterprise Europe Network Lietuva, veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kiekvieną savaitę gauna užsienio verslo pasiūlymus, kurie taip pat talpinami ir verslo bendradarbiavimo duomenų bazėje.

  Verslo bendradarbiavimo duomenų bazė – tai nemokama priemonė, suteikianti galimybę susirasti verslo partnerių daugiau nei 60 šalių. Bazėje talpinama tūkstančiai pasiūlymų, jie reguliariai atnaujinami.

  Turite klausimų apie verslo plėtrą į užsienį? Į Jūsų klausimus atsakys Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus kolegės.

   

  Šios savaitės pasiūlymai:

  RDCY20210421001 [Horizon Europe Cluster 5 Climate, Energy and Mobility] Įmonė iš Kipro ieško partnerių projektui. Ieškomi pramoniniai partneriai iš įvairių sektorių, kurie norėtų pagerinti savo energijos vartojimo efektyvumą ir sumažinti išmetamų teršalų kiekį.

  BRDE20210419002 Įmonė iš Vokietijos ieško partnerių, kurie galėtų gaminti metalines reklamines vitrinas arba pakuotes naminių gyvūnėlių prekėms.

  BRRO20210423001 Įmonė iš Rumunijos ieško partnerių, kurie galėtų tiekti aukštos kokybės medžiagas vestuvinėms suknelėms gaminti.

  BRRO20210208001 Įmonė iš Rumunijos ieško partnerių, kurie dirba 3D vizualizacijos/modeliavimo, animacijos, virtualių ekskursijų, architektūrinės fotografijos, interjero dizaino srityse.

  BRIE20210324001 Įmonė iš Airijos ieško partnerių, kurie siuva drabužius (šalikus, marškinius, liemenes, striukes) pagal užsakymą (CMT arba FPP).

Skip to content