• Enterprise Europe Network Lietuva dalinasi – užsienio verslo pasiūlymai

  Enterprise Europe Network Lietuva, veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kiekvieną savaitę gauna užsienio verslo pasiūlymus, kurie taip pat talpinami ir verslo bendradarbiavimo duomenų bazėje.

  Verslo bendradarbiavimo duomenų bazė – tai nemokama priemonė, suteikianti galimybę susirasti verslo partnerių daugiau nei 60 šalių. Bazėje talpinama tūkstančiai pasiūlymų, jie reguliariai atnaujinami.

  Turite klausimų apie verslo plėtrą į užsienį? Į Jūsų klausimus atsakys Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus kolegės.

  Šios savaitės pasiūlymai:

  RDSI20210330002 Įmonė iš Slovėnijos ieško projektui partnerių iš IT srities ir galėtų pasiūlyti programinės įrangos kūrimo paslaugas sveikatos priežiūros sektoriui.

  BRRO20210305001 Įmonė iš Rumunijos ieško granito, marmuro, travertino, kreidos ir onikso tiekėjų.

  BRRO20210302002 Įmonė iš Rumunijos ieško partnerių, kurie dirba IT srityje. Ieškomi partneriai, kurie užsiima internetinių svetainių kūrimu, dirba dizaino, skaitmeninės rinkodaros ir reklaminių skelbimų rašymo srityje.

  BRFR20210218001 Įmonė iš Prancūzijos ieško partnerių, kurie dirba medienos apdirbimo srityje ir galėtų gaminti specialius stalviršius pagal užsakymą.

  BRRO20210302001 Įmonė iš Rumunijos ieško partnerių, kurie užsiima architektūriniu projektavimu.

Skip to content