• Enterprise Europe Network Lietuva dalinasi – užsienio verslo pasiūlymai

  Enterprise Europe Network Lietuva, veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kiekvieną savaitę gauna užsienio verslo pasiūlymus, kurie taip pat talpinami ir verslo bendradarbiavimo duomenų bazėje https://eenlietuva.eu/verslo-bendradarbiavimo-duomenu-baze/

  Verslo bendradarbiavimo duomenų bazė – tai nemokama priemonė, suteikianti galimybę susirasti verslo partnerių daugiau nei 60 šalių. Bazėje talpinama tūkstančiai pasiūlymų, jie reguliariai atnaujinami.

  Turite klausimų apie verslo plėtrą į užsienį? Į Jūsų klausimus atsakys Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus kolegės.

   

   

   

   

  Šios savaitės pasiūlymai:

  BRNL20200827001 Nyderlandų kompanija ieško veganiško maisto (desertų) gamintojų, gal dirbti pagal gamybos susitarimą.

  BRNO20200817001 Norvegijos MVĮ sukūrė naujovišką dviračių padangų sprendimą – technologiją, leidžiančią dviratininkams greitai pritaikyti padangų protektorius prie kintančių kelio sąlygų. Ieško partnerių (padangų ar dviračių gamintojų, dviračių prekių pardavėjų ir kt.) produkto platinimui.

  BRRO20200729001 Rumunijos įmonė ieško partnerių – telematikos ir daiktų interneto (IoT) įrenginių (valdiklių, jutiklių)  – tiekėjų pagal tiekėjo sutartį.

  BOAL20200720002 Albanijos įmonė gamina ir prekiauja natūraliai augančiais džiovintais augalais, žolelėmis, prieskoniniais ir džiovintais vaisiais. Ieško platinimo partnerio.

  BOFR20200706001 Prancūzijos kompanija sukūrė hidroalkoholinio gelio dozatorių, skirtą rankų higienai biuruose, statybų aikštelėse. Ieško higienos ar biuro gaminių platintojų ar didmenininkų pagal platinimo paslaugų susitarimą.

  BOFI20200618001 Suomijos tradicinių, storų vilnonių kojinių gamintojas ieško platintojų, prekybos agentų, prekiautojų ir (arba) mažmeninės prekybos tinklų.

  BOPL20200630002 Lenkijos įmonė užsiima spausdintuvų eksploatacinių medžiagų, tokių kaip dažų kasetės, rašalo kasetės, atnaujintos kasetės ir visų populiarių gamintojų lazerinių ir rašalinių spausdintuvų būgnų įrenginių didmenine prekyba. Bendrovė ieško naujų partnerių pagal platinimo ar prekybos agentų sutartį.

  BOPL20200813001 Smulki Lenkijos metalo apdirbimo sektoriaus  įmonė gamina ir montuoja garažo ir įėjimo vartus, pramonines duris, tvoras ir t.t. Bendrovė siūlo statybinių plieno konstrukcijų apdirbimo ir suvirinimo gamybos paslaugas ir siekia dirbti pagal gamybos ar subrangos sutartis.

Skip to content