• Enterprise Europe Network Lietuva dalinasi – užsienio verslo pasiūlymai

  Enterprise Europe Network Lietuva, veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kiekvieną savaitę gauna užsienio verslo pasiūlymus, kurie taip pat talpinami ir verslo bendradarbiavimo duomenų bazėje https://eenlietuva.eu/verslo-bendradarbiavimo-duomenu-baze/

  Verslo bendradarbiavimo duomenų bazė – tai nemokama priemonė, suteikianti galimybę susirasti verslo partnerių daugiau nei 60 šalių. Bazėje talpinama tūkstančiai pasiūlymų, jie reguliariai atnaujinami.

  Turite klausimų apie verslo plėtrą į užsienį? Į Jūsų klausimus atsakys Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus kolegės.

   

   

   

   

  Šios savaitės pasiūlymai:

  RDNL20200416001 Įmonė iš Nyderlandų, kuri nori tobulinti neterminės plazmos technologiją (angl. NPT), ieško projektui partnerių, dirbančių naftos pramonės arba švariųjų technologijų srityse.

  BRDK20200622001 Įmonė iš Danijos ieško nešiojamųjų kompiuterių įkroviklių gamintojų.

  BRPL20200630001 Įmonė iš Lenkijos ieško purkštukų kosmetikai gamintojų.

  BRPL20200527001 Įmonė iš Lenkijos ieško aukštos kokybės įvairių produktų, kurie gali būti naudojami kirpykloms ir pan., gamintojų

  BRES20200608002 Įmonė iš Ispanijos, kuri sukūrė batams valyti ir dezinfekuoti skirtą įrangą, ieško gamintojo arba projektuojančios įmonės, galinčio gaminti batų valymo aparatus pagal užsakymą.

Skip to content