-->
 • Enterprise Europe Network Lietuva dalinasi – užsienio verslo pasiūlymai

  Enterprise Europe Network Lietuva, veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kiekvieną savaitę gauna užsienio verslo pasiūlymus, kurie taip pat talpinami ir verslo bendradarbiavimo duomenų bazėje.

  Verslo bendradarbiavimo duomenų bazė – tai nemokama priemonė, suteikianti galimybę susirasti užsienio verslo partnerių daugiau nei 60 šalių. Bazėje talpinama tūkstančiai verslo pasiūlymų, kurie yra reguliariai atnaujinami.

  Turite klausimų apie verslo plėtrą į užsienį? Į Jūsų klausimus atsakys Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus kolegės.

   

  Šios savaitės pasiūlymai:

  TRSE20220304023 Įmonė iš Švedijos, kuri gamina ortopedinius produktus gyvūnams, ieško partnerių iš IT sektoriaus. Partneriai turėtų sukurti programėlę, kuri galėtų nustatyti gyvūnų traumas.

  BRPL20220304001 Įmonė iš Lenkijos, kuri gamina skanėstus gyvūnams, ieško gyvūninės kilmės atliekų tiekėjų.

  BRDE20220303020 Įmonė iš Vokietijos ieško IT partnerių bendriems projektams.  Ieškomi partneriai, kurie galėtų kartu kurti ir vystyti oro uosto įlaipinimo/bagažo registracijos sistemas, viešojo transporto sistemas ir pan.

  BRRO20220303017 Įmonė iš Rumunijos ieško partnerių, kurie norėtų įžengti į Rumunijos rinką su įvairiais produktais (santechnikos, grindų, fotovoltiniais produktais ir pan.)

  BRFI20220301010 Įmonė iš Suomijos ieško partnerių, kurie galėtų gaminti medinius produktus, skirtus skalbimui. Taip pat ieškomi partneriai, kurie galėtų gaminti drabužiams skirtas kabyklas, lyginimo lentas ir pan.

Skip to content