• Naujienos
 • Enterprise Europe Network – iššūkis sukurti naują gaminį bei puiki galimybė didinti įmonės eksporto pardavimus

  „Esame labai dėkingi Enterprise Europe Network  ir verslo partnerių paieškos platformai už kontaktą bei savotišką iššūkį kuriant specifinių techninių sprendimų reikalaujantį gaminį“, – sako UAB „Nuostabioji technologija“ pardavimų vadybininkė Verena Viršilaitė. Lietuvos įmonė dar šių metų pradžioje pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su Danijos kompanija, kuriančia ir diegiančia LED apšvietimo sprendimus vietos rinkoje.

  „Sėkmingo pirminio įmonių kontakto užmezgimui įtakos turėjo net keletas faktorių. Pirmiausia tai, kad Lietuvos įmonė buvo pateikusi išsamų verslo bendradarbiavimo pasiūlymą Enterprise Europe Network duomenų bazėje. Antra – betarpiškas, šiltas ir keletą metų besitęsiantis EEN tinklo darbuotojų Lietuvoje ir Danijoje bendradarbiavimas.“, – teigia Enterprise Europe Network vadybininkė Irma Taparauskienė.

  Dar 2018 m. rudenį EEN tinklo kolegos iš Danijos kreipėsi Į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmus, ieškodami tinkamo partnerio savo klientui, norinčiam rasti patikimą įmonę naujų LED sprendimų kūrimui. Iš rūmų rekomenduotų gamintojų sąrašo, danų kompanijos žvilgsnis nukrypo į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narį UAB „Nuostabioji technologija“ ir jo išsamiai pateiktą anketą EEN verslo partnerių paieškos duomenų bazėje.

  Lietuvos įmonė, valdanti nuosavą prekės ženklą RETECHAS, kuria ir gamina LED sistemas – gaminius, naudojamus reklamų apšvietime, prekybos įrangoje, vitrinose, pramonės įrengimuose, pritaikomus automobiliuose, laivuose, taip pat – bendrajame ar dekoratyviniame apšvietime. Per daugiau nei dešimtmetį įmonės sukaupta patirtis leidžia ne tik gaminti serijinius gaminius (LED modulius, lanksčias LED juostas ir kt.), tačiau ir projektuoti nestandartinius gaminius, atitinkančius individualius klientų poreikius.

  Būtent tokiomis ypatybėmis pasižyminčios įmonės ir ieškojo danai, todėl EEN tinklo kolegos supažindino kompanijas ir perdavė abiems šalims tiesioginius kontaktus. Komunikacijos pradžia prasidėjo el. laiškais, po to skambučiais ir galiausiai – danų kompanijos savininko vizitu Kauno įmonėje. „Labai džiaugiamės, kad klientas sutiko atvykti pas mus į Lietuvą ir gyvai susipažinti, apžiūrėti gamybą bei aptarti techninius niuansus.“, – paminėjo pardavimų vadybininkė Verena Viršilaitė.

  Tai leido lietuviams detaliai išsiaiškinti visus kliento poreikius ir operatyviai pagaminti testinius specifinius apšvietimo gaminius. „UAB „Nuostabioji technologija“ yra maža ir lanksti įmonė, kurioje dirba labai kompetentingi darbuotojai, žinantys, kaip rūpintis savo klientais“,- bendradarbiavimo su Kauno įmone įspūdžiais vėliau pasidalino danų kompanijos savininkas.

  „Derybų procesas (dėl techninių parametrų) dar nėra pasibaigęs, negalime pasakyti, kaip jis baigsis.“, – šiandien atvirauja V. Viršilaitė. „Pasitvirtinus galutiniam produktui, klientas suinteresuotas bendradarbiauti su mūsų įmone ilgalaikėje perspektyvoje. To tikimės ir jau dabar  norime padėkoti Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmams bei Enterprise Europe Network už šį kontaktą, kartu su juos atsiradusį iššūkį sukurti naują, specifinį gaminį bei puikią galimybę plėsti įmonės eksporto pardavimus“.

Skip to content