• Naujienos
 • Eksportuotojų klubo vizitas pas kolegas

  Vizitai pas kolegas – visada įdomūs ir neįkainojami. Tik jų metu yra galimybė iš arčiau susipažinti su kompanijų gamybos padaliniais ir darbo specifika, sužinoti, kaip įmonėms sekasi eksporto srityje, su kokiais iššūkiais susiduriama ir kaip jie sprendžiami. Šio tikslo vedini, Eksportuotojų klubo nariai lankosi gerai žinomose eksportuojančiose įmonėse. Viena iš tokių, turinčių net 30 metų patirtį ir labai šiltai priėmusi klubiečius – UAB „Dovaina“.

  UAB „Dovaina“ – inovatyvi, pažangi maisto pramonės įrangos gamintoja, veiklą skaičiuojanti nuo 1992 metų. Kompanija yra vienintelė duonos pramonės įrangos gamintoja Baltijos šalyse ir Rytų Europoje, galinti klientams pasiūlyti savo paslaugas nuo įrangos projektavimo iki jos paleidimo.

  „Dovainoje“ gaminama įranga, naudojama duonos gamybos procesuose, pradedant duonos produktų transportavimo sistemomis nuo krosnies, duonos produktų aušinimu ir šaldymu, baigiant pjaustymu ir pakavimu. Įmonės klientai –  Lietuvos ir užsienio aukšto našumo industrinės duonos kepyklos, per parą iškepančios po 10-200 tonų ir daugiau duonos ir duonos gaminių. Taip pat projektuojamos individualios linijos ne tik duonos, bet ir konditerijos gamybos procesams.

  Įmonė eksportuoja 95 % savo produkcijos. Pagrindinės šalys: Jungtinė Karalystė, Švedija, Norvegija, Danija, Ispanija, Ukraina, Rumunija, Lenkija, Čekija, Slovakija, Kazachstanas, Azerbaidžanas, Pietų Afrikos Respublika, Kolumbija ir t.t.

  UAB „Dovaina“ taip pat teikia metalo apdirbimo paslaugas (pjovimas lazeriu, juostiniu ar diskiniu pjūklu; CNC, 3D bei universalus frezavimas; vamzdžių frezavimas; CNC bei universalus tekinimas, metalo lenkimas, valcavimas, sriegimas, gręžimas, suvirinimas, šlifavimas, gruntavimas ir dažymas ir t.t.), nestandartinių gaminių, detalių, ruošinių ir konstrukcijų gamybos bei surinkimo paslaugas.

  Vizito „Dovainoje“ metu Eksportuotojų klubo nariai sužinojo, kaip planuojami ir organizuojami gamybos procesai, stebėjo, kaip surenkami ir atsakingai testuojami įrenginiai, domėjosi šio sektoriaus gaminių pardavimų ir eksporto subtilybėmis.

  Kviečiame ir Jus prisijungti prie Eksportuotojų klubo, kuriame ne tik organizuojami vizitai į įmones, bet mokomasi bei dalinamasi neįkainojamomis žiniomis ir patirtimi!

Skip to content