• Naujienos
  • Eksportuotojų klubo vizitas įmonėje „FASA“

    Eksportuotojų klubo nariai tęsia jau nusistovėjusias tradicijas ir bent kelis kartus per metus lankosi eksportuojančiose įmonėse. Šių vizitų tikslas – iš arčiau susipažinti su kompanijų gamybos padaliniais ir darbo specifika, iš „pirmų lūpų“ sužinoti, kaip įmonėms sekasi eksporto srityje, kokios naujovės diegiamos ar planuojamos artimoje ateityje. Vizitų ir neformalių pokalbių metu dažnai atsiskleidžia ir neįkainuojamos žinios apie kolegų sėkmės ir net nesėkmes – iš klaidų galime pasimokyti, o geras patirtis – pritaikyti savo atstovaujamose įmonėse.

    Rugsėjo mėnesį Eksportuotojų klubo nariai viešėjo Marijampolėje, vienoje iš ilgiausiai veikiančių miesto gamyklų – AB „FASA“. Įmonė, dirbanti nuo 1959 metų, sukaupė didelę patirtį pakavimo sektoriuje ir yra gerai žinoma pieno pramonėje visame pasaulyje. Čia gaminami įrenginiai, skirti pieno produktų (sviesto, margarino, varškės, jogurto, lydyto sūrio ir pan.) dozavimui ir pakavimui. Visi įrenginiai pilnai gaminami „Fasoje“ – nuo metalo pjovimo, apdirbimo iki surinkimo. Visi jie adaptuojami ir gaminami pagal kiekvieno kliento poreikius, be to, pagaminta įranga išbandoma su produktu gamykloje, vėliau technikai suderina ją pas klientą. Gaminiams yra suteikiama garantija, esant poreikiui, gaminamos atsarginės detalės. 99 % produkcijos yra eksportojama, o įrenginiai jau yra iškeliavę į daugiau nei 82 šalis. Įmonės eksporto žemėlapis nuosekliai pildosi naujomis šalimis.

    Vizito „FASOJE“ metu Eksportuotojų klubo nariai sužinojo, kaip preciziškai planuojami gamybos procesai, stebėjo, kaip surenkami ir atsakingai testuojami įrenginiai, domėjosi šio sektoriaus gaminių pardavimų ir eksporto subtilybėmis.

    Kviečiame ir Jus prisijungti prie Eksportuotojų klubo, kuriame ne tik organizuojami vizitai į įmones, bet mokomasi bei dalinamasi neįkainojamomis žiniomis ir patirtimi!

Skip to content