• Naujienos
 • Eksportuotojų klubo vizitas įmonėje „Doleta“. Pro lietuvių gaminamus langus žvalgosi tūkstančiai viso pasaulio gyventojų

  Eksportuotojų klubo nariai tęsia vizitus ir lankosi įdomiose, eksporto srityje pažengusiose, kompanijose. Rugpjūčio mėnesį klubiečiai svečiavosi UAB „Doleta“. Medinių langų ir durų gamybos įmonė, įkurta 1992 m. Jiezne, yra viena seniausių šios srities gamyklų Lietuvoje. Svečius mielai priėmė įmonės generalinis direktorius Mindaugas Skardžius bei įmonės akcininkas Vytautas Silevičius.

  UAB „Doleta“ garsėja ne tik kaip aukščiausios kokybės individualių medinių langų, durų, žiemos sodų fasadų gamintoja, bet ir pažangių, nestandartinių, unikalių sprendimų kūrėja. Modernūs įrengimai, aukščiausios kokybės žaliavos, diegiamos naujos technologijos, nuosava tyrimų laboratorija bei ypač aukštos kvalifikacijos įmonės inžinierių komanda leidžia ne tik sekti gaminių tendencijas, bet ir jas kurti.

  „Per dešimtmečius sukauptos žinios ir patirtis mums leidžia kurti išskirtinius individualius gaminius, nes šiandien jau nebeužtenka gaminti tik paprastus langus, vis daugiau žmonių žavisi unikaliais, ekskliuzyviniais sprendimais“, – susitikimo metu pabrėžė įmonės generalinis direktorius Mindaugas Skardžius. Įmonės produkcija vertinama ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose – daugiau nei 80 proc. savo gaminių UAB „Doleta“ eksportuoja, tad pro lietuvių langus žvalgosi tūkstančiai Europos, Azijos ir Šiaurės Amerikos gyventojų. Įmonė išskirtinai orientuojasi į sudėtingiausių langų gamybą bei ypač daug dėmesio skiria detalėms. „Džiaugiamės, kad vis didesniame skaičiuje šalių mūsų prekės ženklas yra atpažįstamas ir pripažįstamas dėl pačios aukščiausios kokybės. Kad ir kokie sudėtingi būtų architektų užmojai, stengiamės ne tik rasti geriausią sprendimą, bet priimame ir iššūkius – įgyvendiname net ir sudėtingiausius, įnoringiausius projektus.  Niekur dar nematytas gaminys, sėkmingai įgyvendintas išskirtinis projektas – paslėptas įmonės marketingas“, – veiklos subtilybėmis dalinosi įmonės generalinis direktorius. „Seniai paneigėme mitus, kad dėmesio vertas yra tik vokiškas ar šveicariškas gaminys. Drąsiai ir pagrįstai galime sakyti – „lietuviška kokybė“ tikrai geresnė. Ir tik dėl to, kad visas pasaulis gyvena stereotipais, norint mums laimėti prieš vokiečius, šveicarus ar austrus, tenka įdėti žymiai daugiau darbo ir turėti ženkliai aukštesnę kokybę“, – vadovui antrino UAB „Doleta“ akcininkas Vytautas Silevičius.

  Ypač didelio susirinkusiųjų susidomėjimo sulaukė apsilankymas gamybos patalpose. Klubo nariai turėjo išskirtinę galimybę stebėti kaip atsiranda net patys įmantriausi langai – ažūrinės arkos, didžiuliai vitrininiai žiemos sodai, automatizuotos langų sistemos ir kt. Eksportuotojai ne tik aktyviai domėjosi tiekėjų atranka, žaliavomis, technologiniais procesais, inovatyviais sprendimais, gaminių montavimo subtilybėmis, bet diskutavo ir apie eksporto rinkas, klientų paiešką ir tolimesnės plėtros planus. Į visus susirinkusių klausimus mielai atsakinėjo ir sukaupta patirtimi dalinosi p. Vytautas Silevičius.

  „Visada buvome, esame ir būsime atviri. Mokymasis vieniems iš kitų yra didelė vertybė. Dalindamiesi mes vienas kitą drąsiname ir skatiname kurti geresnę Lietuvą, kurioje gera gyventi ir kurti visiems,“ –  tokių vizitų ir susitikimų svarbą pabrėžė p. Vytautas Silevičius.

   

Skip to content