• Eksportuotojų klubo vizitas duonos, užkandžių ir šaldytų gaminių kompanijoje UAB „Mantinga“

    Spalio mėnesį Eksportuotojų klubo nariai lankėsi vienoje didžiausių Pabaltijo duonos, užkandžių ir šaldytų produktų gamykloje – UAB „Mantinga“.

    Įmonė, veiklą pradėjusi 1998 metais, šiandien gali didžiuotis jau keturiomis technologiškai pažengusiomis ir lanksčiai veikiančiomis gamyklomis, gausiu kolektyvu, 1000 skirtingų gaminių asortimentu (kuris nuolatos papildomais naujais gaminiais), bemaž 40 eksporto šalių (pradedant Europa, Skandinavija ir baigiant Japonija, Amerika, Čile) ir dėmesiu, meile kiekvienam klientui ir galutiniam produkcijos vartotojui.

    Vizito metu susirinkusieji turėjo išskirtinę galimybę apsilankyti naujame gamybos ceche, pamatyti kaip vyksta duonos produktų gamybos procesai, išgirsti apie įmonės eksporto patirtį ir artimiausius planus.

    Kaip sako klubo dalyviai: „Tokie vizitai pas rinkos lyderius ir savo srities profesionalus – įdomi ir neįkainojama patirtis. Kiekvienas randa, ko pasimokyti ir išsinešti, ką nors naudingo sau“.

    Galime ne tik pasidžiaugti, bet ir didžiuotis, kad Lietuvoje yra tokios apimties gamybinės įmonės, kurios ne tik nenusileidžia, bet kai kuriais atvejais net ir gerokai lenkia užsienio kompanijas. Linkime sėkmės „Mantinga“ kolektyvui, o kitiems, kiek mažesniems verslams – augti ir siekti svajonių.

Skip to content