• Eksportuotojų klubo šventiniame susitikime – Gruzijos kino ir skonio dermė

    Jau tapo tradicija, kad metams skubant link pabaigos, Eksportuotojų klubo nariai juos palydi susiburdami šventiniame klubo susitikime. Šiemet jis vyko jaukioje, išskirtinėje erdvėje – Gruzijos meno ir skonio namuose. Juose galima aplankyti gruzinų menininkų parodas, mėgautis išskirtiniu kinu, dalyvauti šios šalies patiekalų mokymuose bei netradiciškai atšvęsti šventes.

    Susirinkusius pasitiko gruzinų kino vakaras – 7 trumpos istorijos apie pirmąją meilę – nuoširdžios ir ypatingai lengvos, persmelktas subtilaus humoro ir polėkio, ne vieną nukėlusios į vaikystės ar jaunystės laikus…

    Eksportuotojų klubo nariai taip pat turėjo galimybę degustuoti unikalius gruzinų patiekalus. Legendomis apipintos kartvelų virtuvės neįmanoma supainioti su jokia kita: ypatingi, iš paprastų produktų ir jų dermės kuriami patiekalai, sodrios prieskonių natos ir gardūs aromatai nepalieka abejingų. Ir žinoma, viską vainikavo įdomūs pasakojimai apie ragaujamus valgius bei šalies tradicijas, šventiška nuotaika ir jaukus pasibendravimas bendraminčių kompanijoje!

Skip to content