• Naujienos
 • Eksportuotojų klubo susitikimas: niekada nesigailėkime laiko, praleisto savęs tobulinimui

  Eksportuotojų klubo nariai nuolat diskutuoja, tariasi, ieško naujų, dar negvildentų tematikų ir stengiasi, kad jos būtų kuo įvairesnės. Būtent atsižvelgiant į klubiečių rekomendacijas, buvo pasirinkta susitikimo tema, skirta komunikacijos kokybės gerinimui ir komandos sutelktumo didinimui. Interaktyvią paskaitą vedė charizmatiška lektorė Rima Vanagė – organizacijų ugdymo, psichologijos ekspertė, turinti sukaupusi 20 metų vadybos trenerės patirtį vadovavimo bei tiesioginių pardavimų srityse.

  „Turime mokytis būti geresniu ne už konkurentą, o už save patį vakar, – dar susitikimo pradžioje akcentavo lektorė, tuo parodydama, kad svarbiausias tikslas – savęs tobulinimas.

  Susitikimo metu buvo aptarta, kaip didinti komandos sutelktumą, kaip dirbti su kolegomis, turinčiais kitokią poziciją nei jūsų, kaip pažinti kitų žmonių nuostatas ir gebėti jas įtakoti bei kaip pasiekti bendrų tikslų grupėje arba organizacijoje.

  Taip pat buvo mokomasi kaip pagerinti asmeninės komunikacijos kokybę, kaip mokėti ne tik klausytis, bet ir išgirsti, kaip teisingai argumentuoti. Taip pat atkreiptas dėmesys į tai, kad svarbu pasiekti balansą tarp to, kaip mes matome ir vertiname save ir kaip mus mato/vertina aplinkiniai.

  Interaktyvioje paskaitoje netrūko ir praktinių savęs įsivertinimo ir komandiškumo užduočių, atvirų diskusijų bei geros nuotaikos!

  „Laikas praleistas prasmingai, informacija naudinga ir verčianti sustojus gerai apgalvoti. Lektorė – nuostabi!“
  „Ir išmokome, ir prisijuokėme, ir pabendravome. Visi „pasikrovėme baterijas“ ir su nauja energija kibsime į darbus. Niekada nesigailėkime laiko, praleisto savęs tobulinimui.“
  – atsiliepimais po mokymų dalinosi renginio dalyviai.

Skip to content