• Eksportuotojų klubo nariai paminėjo klubo dešimtmetį

  2012 birželio 28 d. keleto eksportuojančių įmonių – rūmų narių – iniciatyva buvo nutarta įsteigti Kauno PPA rūmų Eksportuotojų klubą. Šio klubo tikslas – eksporto skatinimas, atviros diskusijos eksporto temomis, dalinimasis gerąja patirtimi.

  Eksportuotojų klubas, buriantis bemaž 40-ies įmonių eksporto profesionalus, šią vasarą švenčia dešimtmetį.

  Gimtadienio paminėjimui klubo nariai pasirinko aktyvų ir turiningą laiką – mėgavosi kelione po Kauno Žaliakalnį. Gido Laimono Užomeckio vedini, renginio dalyviai susipažino su Žaliakalnio „buketu“, Kauko laiptų rajonu, Prisikėlimo bažnyčios apylinkėmis, aplankė išskirtines Aušros, P. Višinskio ir Dainavos gatves. Būtent čia slepiasi tarpukario prabanga, kultūrinis palikimas ir žymiausių meno ir politikos veikėjų gyvenimo istorijos. Ir nors buvo apeita tik nedidelė Žaliakalnio dalis, tačiau to užteko suprasti, koks išskirtinis ir turtingas istorine bei kultūrine prasme šis rajonas.

  O koks gi gimtadienis be torto, smagaus ir turiningo pasibendravimo laiko? Sakome „Ačiū“ J. Gulbinienės įmonei už puikų tortą ir „Radisson Hotel Kaunas“ už jaukią erdvę susitikimui – Jūsų dėka Eksportuotojų klubo gimtadienis buvo dar šaunesnis.

  Kaip sako Eksportuotojų klubo vadovė J. Petkevičienė: „Eksportuotojų klubas jo nariams suteikia galimybę dalintis patirtimi, kontaktais, aplankyti ir pamatyti kitas įmones iš vidaus, dalyvauti seminaruose ar tiesiog bendrauti. Džiugu, kad kasmet prisijungia vis daugiau narių iš eksportuojančių įmonių. Tai daro Eksportuotojų klubo veiklą dar stipresnę ir įdomesnę.“

  Norite prisijungti prie Eksportuotojų klubo narių būrio ir Jūs? Mielai kviečiame!  

   

Skip to content