• Naujienos
 • Eksportuotojų klube – apie TOP pardavimų eksperto įpročius

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko Eksportuotojų klubo susitikimas, kuriame svečiavosi pardavimų ir lyderystės treneris Šarūnas Rapalis bei pristatė TOP pardavimų eksperto įpročius.

  Šarūnas Rapalis yra ne tik pasižymėjęs aukštais asmeninių pardavimų rezultatais Southwestern Advantage programoje, bet ir per 12 metų sėkmingai atrinkęs, apmokęs ir vadovavęs daugiau nei 570 jaunųjų verslininkų penkiolikoje skirtingų valstijų JAV ir trijose skirtingose provincijose Kanadoje. Didžiausia Šarūno misija yra ne tik padėti kuo daugiau žmonių išsiugdyti visus įgūdžius ir savybes, kurių jiems reikia norint pasiekti savo gyvenimo tikslus, bet ir būti geru pavyzdžiu, jog reikia ne tik sunkiai dirbti, bet taip pat nepamiršti skirti laiko sau ir artimiems.

  Susitikimo metu Šarūnas dalinosi praktiniais patarimais, kaip įveikti atidėliojimą pardavimuose ir imtis veiksmų, kaip iš(si)ugdyti profesionalo mąstymą bei išlaikyti aukštą darbinę motyvaciją kiekvieną dieną, kaip daug efektyviau valdyti savo laiką. Buvo paminėta ir rekomendacijų svarba.

  Be to, buvo pateikta daug praktinių pavyzdžių apie tai, kaip efektyviai uždavinėti klausimus, atskleidžiančius tikrąjį kliento poreikį ir apsaugančius nuo galimai kilsiančių prieštaravimų, kaip atskirti ir identifikuoti skirtingus asmenybių tipus ir savo profesinį bendravimą pritaikyti prie įvairių pašnekovų bei ką daryti, kad sutrumpinti laiką, reikalingą sprendimo priėmimui.

  Šarūnas turėjo ir keletą labai svarbių patarimų, kuriuos vertėtų žinoti ir taikyti kiekvienam TOP pardavėjui: ieškokite sprendimo būdo, ne pasiteisinimo; nuolat tobulėkite ir investuokite į save; niekada neatidėliokite ir imkitės veiksmų dabar.

Skip to content