• Ekonominių ir kitų sankcijų Baltarusijos Respublikai taikymo ir įgyvendinimo įstatymo projektas

  LR Susisiekimo ministerija pateikė informaciją apie paskelbtą Lietuvos Respublikos nacionaliniam saugumui būtinų ekonominių ir kitų sankcijų Baltarusijos Respublikai taikymo ir įgyvendinimo įstatymo projektą.

   

  Įstatymo projekto tikslas – sudaryti sąlygas efektyviam Lietuvos Respublikos nacionalinio saugumo interesų užtikrinimui ir nustatyti nekarinių sankcijų, kurių nenustato Europos Sąjungos teisės aktai, Baltarusijos Respublikos subjektams ir (arba) tiesiogiai ar netiesiogiai iš Baltarusijos importuojamiems, perkamiems ar perleidžiamiems Baltarusijos ar ne Baltarusijos kilmės produktams taikymo ir įgyvendinimo tvarką Lietuvos Respublikoje. 
   
  Visuomenė ir suinteresuoti subjektai pastabas ir pasiūlymus minėtam Įstatymo projektui gali teikti iki 2021 m. gruodžio 17 d. Pastabos gali būti teikiamos TAIS priemonėmis arba tiesiogiai Susisiekimo ministerijai.
   
  Su dokumentais galite susipažinti: https://bit.ly/3DUUN3t
   
  Atsižvelgdami į tai, maloniai prašome Jūsų pateikti savo įžvalgas Įstatymo projektui iki gruodžio 16 d. el. paštu: daiva.vysniauskiene@chamber.lt
Skip to content