• Naujienos
 • Dizaino ir spaudos tendencija – personalizavimas

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenė gali pasidžiaugti sparčiai augančių narių gretomis. Esame didžiausia, 662 narius vienijanti, Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkianti ir paslaugas verslui plėtojanti organizacija. Norėdami, kad nariai labiau pažintų vieni kitus ir jų veiklas, kiekvieną mėnesį skiriame skirtingai verslo sričiai. Vasario mėnesį kalbame apie popieriaus pramonę (leidyba, spaustuvės, reklama) bei vertimo veiklas.

  Rūmų narys UAB „Diremta“ dirba reklamos srityje nuo 1997 m. Per ilgus metus įmonė yra sukaupusi ne tik ilgametę patirtį, lojalius užsakovus, bet ir užsitarnavusi gerą vardą Lietuvos rinkoje. Pastaraisiais metais UAB „Diremta“ dirba ne tik su klientais Lietuvoje, bet turi užsakovus ir Švedijoje, Vokietijoje, Danijoje, Latvijoje, Estijoje, Norvegijoje, Prancūzijoje. Įmonės klientai vieną iš pagrindinių įmonės privalumų įvardina nuoširdų ir profesionalų požiūrį į užsakymus.

  UAB „Diremta“ veikla ir produkcija pritaikoma reklamai, interjerui, gamybai, statyboms, šventėms ir renginiams, o prekių asortimentas išties gausus. Tai lipdukai, tentai, stendai, informacinės iškabos, katalogai, bukletai, vizitinės, fototapetai, drobės, verslo dovanos, suvenyrai… Kiekvienas užsakovas čia gali rasti tai, ko jam reikia, o kūrybinga dizainerių komanda profesionaliai sukurs būtent jam tinkamą dizainą.

  Paklausta apie tendencijas UAB „Diremta“ bendrasavininkė Rita Daugėlienė sako: „Orientuojamės į šiuo metu itin paklausų dalyką – personalizavimą. Tai ne tik įprastos vizitinės kortelės, bet ir personalizuotos drobės, originalūs suvenyrai, pasveikinimai-tentai, fotosienelės ir kt.“.

  Be personalizavimo galima išskirti ir dar vieną tendenciją – išmaniąsias vizitines korteles. UAB „Diremta“ partneris Doup siūlo naujos kartos vizitines korteles su integruota NFC technologija, QR kodu bei platforma, leidžiančia redaguoti savo vizitinės kortelės turinį. Popieriaus pramonės mėnesio proga užsisakantiems Doup. Išmaniąsias vizitines korteles UAB „Diremta“ suteikia  proc. nuolaidą su nuolaidos kodu RITA15.

  „Aišku popierinės vizitinės kortelės liks, juk tai yra ir klasika ir prestižas“, – sako R. Daugėlienė ir pastebi, kad šiuo metu užsakovai renkasi prabangesnes, išskirtines vizitines korteles. „O išmani vizitinė kortelė yra labai patogi konferencijose ir seminaruose, nes lengva dalintis kontaktais, be to joje galima patalpinti dokumentą su skaidrėmis, kainoraščiu ar pristatymu“, – išmanios kortelės privalumus vardina R. Daugėlienė.

  UAB „Diremta“ šūkis – Kiekvienai idėjai – savas skrydis! R. Daugėlienė kviečia rūmų narius konsultuotis reklamos įgyvendinimo klausimais bei su UAB „Diremta“ pagalba idėjas paversti realybe.

Skip to content