• Dėl nekilnojamojo turto mokesčio lengvatų suteikimo 2020 metams Šakių rajone

    Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmai, atstovaudami verslo interesams ir atsižvelgdami į sudėtingą verslo įmonių situaciją dėl LR Vyriausybės ir kitų šalių paskelbtos ekstremalios situacijos ir karantino, balandžio mėn. pradžioje raštu kreipėsi į Kauno ir Marijampolės regionų savivaldybes, prašydami peržiūrėti nekilnojamojo turto ir žemės mokesčių tarifus, savivaldybių įmonėms taikyti lankstesnius mokėjimo terminus verslo subjektams, nukentėjusiems dėl COVID-19 pandemijos.

    Šakių rajono savivaldybės taryba, atsižvelgdama į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų raštą dėl pagalbos verslui, nukentėjusiam nuo COVID – 19, 2020 m. birželio 19 d. vykusiame rajono savivaldybės tarybos posėdyje svarstė klausimą dėl nekilnojamojo turto mokesčio lengvatų suteikimo 2020 metams.

    Šakių rajono savivaldybės taryba nusprendė 2020 metams rajono savivaldybės biudžeto sąskaita suteikti 15 procentų nekilnojamojo turto mokesčio lengvatą mokesčio mokėtojams, patenkantiems į Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos sudarytą mokesčių mokėtojų, nukentėjusių nuo COVID-19, sąrašą.

    Šakių rajono savivaldybės taryba, svarstydama klausimą dėl žemės mokesčio lengvatų suteikimo 2020 metams, paliko galioti nustatytus žemės mokesčio tarifus, patvirtintus Šakių rajono savivaldybės tarybos 2019 m. gegužės 24 d. sprendimu Nr. T-198 „Dėl žemės mokesčio tarifų nustatymo 2020 metams“.

Skip to content