• COVID-19 atspariausios įmonės rinkimai

  Žinių radijas kviečia Lietuvoje registruotas ir veikiančias įmones dalyvauti COVID-19 atspariausios įmonės rinkimuose ir laimėti 10 tūkst. Eur vertės reklamos Žinių radijo eteryje.

  2021 m. kovo 15–gegužės 31 d. Žinių radijas įgyvendina projektą „Sėkmės receptai“. Juo norima atkreipti visuomenės dėmesį į Lietuvoje registruotas ir veikiančias įmones, kurios pasaulinės pandemijos situacijoje ir šalyje įvedus karantiną susidūrė su verslo organizavimo ir valdymo sunkumais, tačiau prisitaikė ir atrado naujų galimybių sėkmingai veikti.

  Pritariate teiginiui, kad pasaulinė pandemija tapo galimybe Jūsų įmonei įprastą veiklą organizuoti kitaip ir patirti sėkmę? Tuomet Žinių radijas kviečia Jūsų įmonę iki balandžio 5 d. užpildyti registracijos formą, dalyvauti „COVID-19“ atspariausios įmonės rinkimuose ir savo sėkmės istorija įkvėpti tuos, kurie savo įmonės sėkmės recepto dar nerado.

  Laimėtojas bus išrinktas susumavus ekspertų komisijos ir sekmesprojektai.ziniuradijas.lt svetainės lankytojų atiduotus balsus.

   

  Daugiau informacijos apie Žinių radijo vykdomą konkursą ir registracijos formą rasite čia: https://sekmesreceptai.ziniuradijas.lt/

Skip to content