• Buvimas verslo bendruomenės dalimi: naudingi kontaktai ir bendradarbiavimo galimybės

    Viena iš labai svarbių narystės rūmuose naudų – buvimas didžiausios regiono verslo bendruomenės dalimi, naudingi kontaktai bei bendradarbiavimo galimybės. Tam, kad geriau susipažintų vieni su kitais ir su rūmų teikiamomis paslaugomis ir administracija, buvo pradėtos organizuoti Nario naujoko dienos. Gruodžio 1 d. jau trečią kartą pakvietėme naujai priimtus rūmų narius atvykti į rūmus ir dar geriau susipažinti.

    Renginio metu savo įmones ir jų veiklą istorijomis, pasakojimais ir net filmukais pristatė bei apie kitus prie bendruomenės prisijungusius narius sužinojo dešimt naujų narių: UAB „Scoding“, UAB „LOGNET“, UAB „Genomika“, Uždaroji akcinė bendrovė „Gryčia“, Advokatų profesinė bendrija LAWCORPUS VENSLAUSKAS, Uždaroji akcinė bendrovė „Ardega“, UAB „Ad sensum“, MB „Termoekspertai“, UAB „BURBULIUKAS IR CO“, UAB ORCA TEAM.

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinė direktorė Olga Grigienė bei administracijos komanda tai pat pristatė rūmus, teikiamas paslaugas ir įvairias rūmuose vykdomas veiklas, pakvietė įmonių atstovus tapti aktyviais rūmų bendruomenės nariais ir drąsiai kreiptis visais iškilusiais klausimais.

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai siekia, kad teikiamos paslaugos atneštų naudą Jūsų ir jūsų verslo augimui.

Skip to content