• Naujienos
 • BTT Cloud apdovanojo metų geriausius

  Gruodžio 11-ąją Vilniuje surengti BTT Cloud technologijų apdovanojimai, kuriuose dalyvavo per 100 verslo lyderių, pažangos ir inovacijų siekiančio viešojo sektoriaus atstovų, taip pat didžiausi programinės ir techninės įrangos tiekėjai. Renginyje dalyvavo ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai.

  „Šių apdovanojimų tikslas – pasidžiaugti ir parodyti gerus pavyzdžius rinkoje, kaip galima racionaliai, efektyviai organizuoti ir valdyti savo IT ūkį“, – sakė BTT Cloud vadovas Donatas Zaveckas.

  Apdovanojimas už geriausią rinkoje saugumo sprendimą įteiktas viešbučio „Pacai“ vadovybei. Metų šuolio nominaciją už milžinišką šuolį į Cloud atsiėmė Arginta grupė. Pasak BTT Cloud vadovo, migracija į debesį reikalauja dėmesingo pasiruošimo, bet iš esmės keičia valdomų IT paslaugų kokybę.

  Nominacija už metų pokytį įteikta Vaiko teisių apsaugos tarnybai ir projekto Globoscentrai.lt komandai. „Kai valstybinė įstaiga, turinti regioninius padalinius ir labai skirtingą technologinį raštingumą išauga nuo 50 darbo vietų iki 700 per ketvirtį, padėti suvaldyti tokį augimą yra nemenkas iššūkis ne tik įstaigos vadovams, bet ir technologijų partneriams. Mums tai pavyko“, – pabrėžė BTT Cloud vadovas D. Zaveckas.

  Renginyje dalyvavo ir BTT Cloud partneriai – JurisConsultus ir SOPHOS. SOPHOS atstovas iš Švedijos Per Söderqvist susirinkusiems į apdovanojimus vaizdžiai papasakojo apie kibernetines grėsmes bei parodė, kaip nesisaugodami ir neapsaugodami savo kompiuterinės įrangos ar ryšio priemonių, galime tapti lengvomis kibernetinių atakų aukomis.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys advokatų kontora „JurisConsultus“ jau dešimt metų vienija teisininkus, kurie veikia kaip įmonių teisės partneriai, patarėjai ir konsultantai. Į priekį įmonę veda aiški strategija: kurti glaudžia partneryste paremtus ir klientų verslą auginančius sprendimus.

  SOPHOS – tai kibernetinio saugumo bendrovė, skatinanti perėjimą prie naujos kartos kibernetinio saugumo sprendimų ir turinti 400 000 klientų net 150-yje šalių, įskaitant ir Lietuvą. Bendrovė pasitelkia dirbtinį intelektą ir pažangiausias debesijos galimybes.

  BTT Cloud yra Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai. Rūmai džiaugiasi narių pasiekimais, o BTT Cloud per dvylika veiklos metų jau įgyvendino apie du tūkstančius įvairaus sudėtingumo kompleksinių IT projektų Lietuvos ir užsienio rinkose. BTT Cloud technologijų paslaugas teikia tokioms įmonėms, kaip Scandagra, Grand Thorton Baltic, Histeel, Nordnet ir kitoms.

Skip to content