• Briuselio ekonomikos forumas 2021 – kurkime naują ekonomiką kartu

  Kviečiame dalyvauti „Briuselio ekonomikos forume 2021“ (ang. Brussels Economic Forum), kuris vyks birželio 29 d. virtualioje erdvėje.

  Briuselio ekonomikos forumas tai kasmetinis Europos Komisijos (EK) organizuojamas ekonomikos renginys, suburiantis aukšto lygio ekspertus: politikos formuotojus, akademikus, verslo ir pilietinės visuomenės atstovus. Renginio metu diskutuojama apie ekonomikai kylančius iššūkius bei Europos Sąjungos (ES) politikos prioritetus.

  Po precedento neturinčių ribojimų ekonomikai ir visuomenei pandemijos laikotarpiu, šiais metais forume bus ieškoma būdų kaip sukurti naują ekomiką – tokią, kokios norime.

  „Ekonominiai ir socialiniai iššūkiai po COVID“, „Žalias ir teisingas atsigavimas“, „Tvarus vystymasis: kur esame ir link kur einame“ , „Strateginė autonomija ir protekcionizmas: kaip neperžengti linijos“ – tai tik dalis temų, kuriomis bus diksutuojama forumo metu.

  Tarp forumo pranešėjų: EK pirmininkė Ursula von der Leyen ir ES prekybos komisaras Valdis Dombrovskis, Europos centrinio banko prezidentė Christine Lagarde, Pasaulio prekybos organizacijos generalinė direktorė Ngozi Okonjo-Iweala, „Ingka Group“, valdančios 367 iš 422 IKEA parduotuvių pasaulyje, prezidentas ir generalinis direktorius Jesper Brodin ir kt.

  Detali forumo programa ir informacija apie pranešėjus/ diskusijų dalyvius forumo svetainėje.

  Jei ir Jūs norite būti ekonominių diskusijų priešakyje nepraleiskite šių metų forumo!

  Dalyvavimas nemokamas, bet registracija būtina.

  *Registracija vyksta per EU-LOGIN portalą: suvedus duomenis atsiunčiamas patvirtinimo laiškas nurodytu el.paštu ir paspaudus ant nuorodos laiške patvrtinama registracija EU-LOGIN portale (išsamus gidas). Užsiregistravus portale reikalinga papildoma registracija į forumą.

  Iškilus klausimams ar neaiškumams dėl registracijos kviečiame kreiptis į Agnę Jaraitę (+370 623 73520, agne.jaraite@chamber.lt)

Skip to content