• Naujienos
 • Bendrystėje spręsti iššūkius verslui

  Stiprindami bendrystę ir siekdami būti išgirsti dar prieš leidžiant įstatymus, ar tvirtinant biudžetą, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo nariai lankėsi LR Seime.

  Seime filialo narius maloniai sutiko kraštiečiai seimo nariai Viktoras Fiodorovas (Darbo partija) ir  Tomas Bičiūnas (Lietuvos socialdemokratų partija). Susitikimo metu, kėdainiečiai, lydimi seimo narių ir gido, svečiavosi LR Seime, susitiko su Ekonomikos komiteto pirmininku Kaziu Starkevičiumi, aptarė kokie pokyčiai laukia verslo nuo 2022 metų ir kokios aktualijos gali paliesti Kėdainius. Aptarta galimybė, surengti susitikimą Kėdainiuose su LR Seimo, Kėdainių r. savivaldybės ir verslo atstovais.

  Susipažinimas su lietuviškomis tradicijomis

  Išvykos metu aplankyta UAB „Lietuviškas midus“ gamykla, kuri yra vienintelė midaus gamintoja ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, įsikūrusi Stakliškėse, Prienų rajone. Daugiau nei prieš 10 metų, gamykla pradėjo priimti ekskursijas ir rengti degustacijas. UAB „Lietuviškas midus“ yra sertifikuotas tautinio paveldo produktų gamintojas. Midus gaminamas laikantis senųjų gamybos tradicijų. Nuo pat midaus gamybos atkūrimo buvo atrinktos ir ištobulintos kelios midaus gamybos receptūros, toks pat, nepakitęs, midus gaminamas ir iki šiol. Vaistažolines žoleles, skirtas midaus gamybai (skoniui, kvapui, spalvai išgauti) įmonė paprastai perka iš UAB „Švenčionių vaistažolės“ bei žolininkų ūkių, o medų – iš Lietuvos bitininkų.

  Ne mes vieni susiduriame su iššūkiais. Socialinio verslo lankymas

  Visi verslai yra svarbūs, kadangi kuria pridėtinę vertę valstybei, žmogui, darbuotojui, tačiau nemažiau svarbus , o gal net dar svarbesnis yra socialinis verslas, kuris ne tik kuria pridėtinę vertę, bet ir padeda spręsti visuomenei opias problemas, t.y. bedarbystės, socialinės atskirties, žmonių iš socialiai pažeidžiamų grupių, migrantų įdarbinimo ir kt. Viena iš socialinių problemų – žmonių, grįžusių iš įkalinimo įstaigų integracija į visuomenę, siekiant padėti išugdyti darbinius įgūdžius ir užsidirbti pragyvenimui, neatsigręžiant į nusikalstamą praeitį. Šią problemą jau daugiau kaip dešimtmetį sprendžia salotų baras „Mano Guru“.

  Praėjusį mėnesį, Europos Parlamente, „Mano Guru“ įteiktas prestižinis Europos Piliečio apdovanojimas. Šis apdovanojimas kasmet skiriamas piliečiams, asociacijoms ir organizacijoms už vykdomus projektus, skatinančius integraciją, piliečių tarpusavio supratimą, bendradarbiavimą ir pan.

  Siekdami solidarizuotis ir palaikyti socialinį verslą, Kėdainių verslininkai užsuko į „Mano Guru“, esantį Vilniuje. Sočiai ir skaniai pavalgę filialo nariai išėjo į kitus susitikimus laiku, kadangi buvo greitai ir profesionaliai aptarnauti.

  Daugiau apie socialinį verslumą – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų vykdomame projekte: PASSIONPRENEURS

     

   

   

  Puikūs atsiliepimai

  Smagią išvyką vainikavo Vilniaus kalėdinės eglės lankymas Rotušės aikštėje.

  KPPAR Kėdainių filialas veikia nuo 2019 metų ir šio filialo nariai aktyviai įsitraukia į rūmų veiklas bei džiaugiasi bendromis išvykomis ir susitikimais. Dalinamės keliais atsiliepimais, po šios filialo išvykos:

  „Mums kelionė labai patiko, daug įspūdžių, daug naujų žmonių aplink. Formatas kelionės tikrai labai geras, net nesugalvoju ką galima padaryti daugiau. Kelionė buvo patogi, ragavimo patirtis buvo, vaizdo patirtis buvo, galimybių pabendrauti su kitais verslais irgi buvo. Tai išlaikant patirčių ketvirtuką, jis būtų tobulas.“, – Irina Eid, VšĮ ScarFa

  „Labai patiko, viskas puikiai suorganizuota. Labiausiai patiko kelionės metu susitikti su kitais nariais ir aptarti verslo klausimus, ramiai pabendrauti.“, – Jurgita Krasauskienė, UAB „Senoji odontologijos klinika“

  „Įdomi ekskursija, labai patiko pasivaikščioti po seimą. Dar labai patiko pietų formatas „Verslas verslui“, kuomet lankėme socialinį verslą „Mano Guru“. Na, ir degustacija patiko😊.“, – Mantas Petrulis, Viešbutis – restoranas „Grėjaus namas“

Skip to content