• Baldų ir dizaino parodoje Stokholme – 9 įmonės iš Lietuvos

  Šią savaitę Stokholme vyksta viena didžiausių baldų ir dizaino parodų Šiaurės šalyse „Stockholm Furniture & Light Fair”. Kauno PPA rūmų vykdomo projekto „Grupinis kūrybinių industrijų produkcijos pristatymas užsienio rinkoms” (projekto Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-04-0012) dėka, šioje parodoje savo produkciją ir paslaugas pristato 9 įmonės iš Lietuvos.

  UAB „Baltic Home”, teikianti baldų ir jų komponentų gamybos, baldų apmušalų ir kitų tekstilės gaminių siuvimo paslaugas, UAB „Akadas“, gaminanti lauko baldus, bei UAB „Kirvilė“, gaminanti baldų elementus ir klijuotą skydą, parodoje tikisi užmegzti kontaktus su baldininkais iš Šiaurės šalių, kuriems galėtų teikti subrangos paslaugas.

  Įmonės UAB „Asiga“, UAB „Senator Baltic“ bei  UAB „Dendrus“, projektuojančios ir gaminančios nestandartinius baldus namams bei biurams, savo paslaugas siūlo projektuotojams, dizaineriams.

  Meno kūrinius iš metalo gaminanti MB „Naujas servisas“ (prekės ženklas „Metal Art”), bei metalines kompiuterizuotas spinteles (paštomatai, pašto dėžutės, išmanios spintos viešoms erdvėms) gaminanti UAB „Vildeta” ieško agentų bei distributorių.

  Kauno PPA rūmai jau antrus metus iš eilės organizuoja grupinį Lietuvos įmonių pristatymą šioje parodoje. Pernai metais stende dalyvavo 8 Lietuvos įmonės.

   

Skip to content