• Aukštosios mokyklos ir verslas Kaune: nuo studentų prie inovacijų

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kartu su partneriu „Kaunas IN“ organizuotame 11-ąjame Kauno tarptautinio verslo bendruomenės IBCK renginyje verslo ir mokslo institucijų atstovai diskutavo apie aukštųjų mokyklų ir verslo bendradarbiavimą.

    Renginyje Andrius Veršinskas, „Kaunas IN“ verslo skyriaus vadovas, pristatė šių metų priėmimo į Kauno aukštąsias mokyklas tendencijas ir skaičius. Vilma Bijeikienė, Vytauto Didžiojo universiteto komunikacijos prorektorė skaitė pranešimą „360 koncepcija aukštajame moksle“, o Nerijus Varnas, Kauno technikos kolegijos direktorius – „Kauno technikos kolegija – ar Lietuvai reikia taikomųjų mokslų universitetų?“

    Renginį vainikavo diskusija tema „Nuo studentų prie inovacijų: ko trūksta produktyvesniam mokslo ir verslo bendradarbiavimui?“. Diskusijoje dalyvavo Giedrius Gecevičius iš Kauno kolegijos, Justina Januševičienė iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Leonas Balaševičius iš Kauno technologijos universiteto, „Teltonika IoT Group“ atstovas bei Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinė direktorė Olga Grigienė. Diskusiją moderavo A. Veršinskas („Kaunas IN“).

    „Mokslo ir verslo bendradarbiavimas yra labai svarbus tiek įmonių, tiek mokslo kokybės progrese. Todėl siekdami skatinti mokslo ir verslo bendradarbiavimą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose šiais metais įkurėme vieną iš 11-os teminę Mokslo ir inovacijų grupę, sudaryta iš mokslo institucijų bei verslo atstovų.“, – sako rūmų gen. direktorė Olga Grigienė.

Skip to content