• Naujienos
 • Atvirų durų dienoje verslo atstovams pristatytos rūmų paslaugos ir bendrystės nauda

  Praėjusią savaitę Kauno ir Marijampolės regionų verslininkus pakvietėme į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atvirų durų dieną. Renginio, kuriame dalyvavo 30 verslo atstovų, buvo pristatytos asmeninio ir verslo augimo galimybės aktyvioje rūmų bendrystėje, pasidalinta mintimis, kokią pridėtinę vertę verslui, miestui, visuomenei kuria rūmai.

  Esami rūmų nariai, dar svarstantiems apie galimybę prisijungti prie didžiausių rūmų Lietuvoje, pasakodami savo narystės istorijas pristatė rūmuose vykdomą verslo interesų atstovavimą, vykstančius bendruomenės renginius, aktyviai veikiančius vadovų ir specialistų klubus, gausybę mokymų, galimybes naudotis verslo partnerių paieška ir konsultacijomis tarptautinės plėtros klausimais bei daugybę kitų rūmų veiklų, kuriomis gali naudotis išskirtinai Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai.

  Susirinkusią verslo bendruomenę pasveikino ir tapti aktyviais bendruomenės nariais pakvietė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas, UAB „Omniteksas“ valdybos narys Vydas Damalakas. Rūmų veiklas pristatė Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovė Agnė Jaraitė, o narystės sėkmės istorijomis pasidalino net 4 įmonių atstovai.

  ADB „Compensa Vienna Insurance Group“ plėtros projektų vadovė Vilma Mikalainienė papasakojo apie veiklas kuriose aktyviai dalyvauja. Viena jų – Penktadienio kontaktų rytai, kurių metu rūmų nariai pristato aktualias temas, prisistato bei susipažįsta ir dalijasi kontaktais.

  AB „Ortopedijos technika“ generalinis direktorius Žygimantas Tamulaitis pasidžiaugė, kad Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai – tai solidi, iškilią istoriją turinti ir garbingai veikianti organizacija, kuri prisitaiko ir prie šiandienos verslo poreikių. AB „Ortopedijos technika“ darbuotojai aktyviai dalyvauja net penkiuose vadovų ir specialistų klubuose.

  Nuotoliniu būdu prisijungusi MB „Driu Beauty“ direktorė Indrė Urbanavičienė pristatė dar vieną narystės naudą – galimybę dalyvauti parodose su daliniu finansavimu. Rūmų įgyvendinamų projektų dėka įmonė aktyviai dalyvauja didžiausiose tarptautinėse parodose, kurių geografija siekia net tolimąjį Dubajų. Kaip sako I. Urbanavičienė, įmonėms ne tik palengvinama dalyvavimo parodose finansinė našta, bet už juos rūmų darbuotojai pasirūpina ir daugybe organizacinių dalykų.

  UAB „Omniteksas“ valdybos narys Vydas Damalakas renginio metu pristatė verslui itin aktualią atstovavimo paslaugą. Verslo atstovavimo skyriaus vadovė Daiva Vyšniauskienė trumpai pasidalino temomis ir pozicijomis, su kuriomis dirbama šiuo metu ir pakvietė verslo atstovus kreiptis iškilus problemoms bei aktyviai įsitraukti į organizuojamus susitikimus bei diskusijas su valdžios atstovais.

  Po išsamaus rūmų veiklų pristatymo bei renginio dalyvių susipažinimo vyko didelio dalyvių susidomėjimo sulaukęs susitikimas su VU Istorijos fakulteto prodekanu, LRT projekto „Nacionalinė ekspedicija“ vadovu, profesoriumi dr. Alfredu Bumblausku.

Skip to content