• Naujienos
 • Atnaujinta informacija – palankesnės sąlygos Jūsų verslo plėtrai

  Praėjusiais metais, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei rūmuose veikiančio Enterprise Europe Network dėka, Lietuvos įmonės pasirašė sutartis su įmonėmis iš 21 pasaulio šalies – nuo Taivano ir Jungtinių Amerikos Valstijų. Per mėnesį gauname šimtus užklausų dėl verslo partnerių paieškos iš daugiau kaip 60 šalių, dešimtis kvietimų į renginius visame pasaulyje. Šia informacija dalinamės tikslingai – siunčiame pagal Jūsų pateiktus duomenis ir nurodytas dominančias eksporto kryptis. Atnaujinkite duomenis ir sudarykite sąlygas, kad ši informacija Jus pasiektų!

  Tai padaryti galite narių patogumui rūmų svetainėje veikiančioje „Nario zonoje“. Naudodamiesi šiuo įrankiu galite atnaujinti informaciją apie įmonę, kontaktus, lūkesčių anketą, skelbti savo įmonės naujienas, kvietimus į renginius, pasiūlyti kitiems nariams patrauklias nuolaidas ar kviesti pasinaudoti paslaugomis ar teikiamomis konsultacijomis. Prisijungimas prie „Nario zonos“ Jums leidžia užtikrinti, kad informacija apie Jūsų įmonė visada yra atnaujinta ir aktuali.

  „Nario informacijoje“ bus galima atnaujinti bendruosius įmonės duomenis (keisti vadovo duomenis, įmonės adresą), tikslinti lūkesčių anketą (pavyzdžiui, jei sudomino naujos eksporto kryptys, atsirado kitų atstovavimo lūkesčių ir pan.). Koreguoti nario informaciją galės tik pagrindinis nario kontaktinis asmuo.

  Be to Jūs taip pat galite dalintis. „Mano pranešimuose“ nariai gali skelbti pranešimus, skirtus viešai sklaidai (įmonės naujienas, žinias, kvietimus į savo organizuojamus renginius ir kt.). Pranešimai bus skelbiami chamber.lt rubrikoje „Nariai informuoja“ juos patvirtinus svetainės administratoriui (atsakingam rūmų darbuotojui).

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai – tai didžiulė bendruomenė. Kviečiame skiltyje „Mano pasiūlymai/konsultacijos“ skelbti tik rūmų bendruomenei skirtus pasiūlymus: dėl teikiamų konsultacijų, nuolaidų kitiems nariams ir jų darbuotojams, kvietimus pasinaudoti specialiomis akcijomis. Narys savo pasiūlyme nurodytais kontaktais gaus informaciją apie susidomėjusius jo pateiktu pasiūlymu. Šiuo metu rūmų nariai, dalyvaujantys solidarumo ir nuolaidų programoje „Narys-nariui“, siūlo nemokamą teisinę pagalbą, nemokamas finansines, aplinkosaugos, profesinės sveikatos, nekilnojamo turto, verslo procesų valdymo konsultacijas. Prisijungę prie „Nario zonos“ čia taip pat ras nuolaidų klinikos paslaugoms, viešbučio, autoserviso paslaugas palankiomis sąlygomis, specialius pasiūlymus ergonominiams sprendimams ofisuose, nuolaidas valymo paslaugoms, draudimo paslaugas ir kitus pasiūlymus. Prisijungę prie „Nario zonos“ skiltyje „Narių pasiūlymai/konsultacijos“ ieškokite Jums aktualaus pasiūlymo ir įsigykite prekes ir paslaugas iš bendruomenės narių.

  Bendrystė – neįkainojama dovana, kurią galime vienas kitam įteikti. Dovanokime ją ištisus metus!

   

  Iškilus klausimams dėl prisijungimo prie „Nario zonos“ ar dalyvavimo „Narys-nariui“ programoje kreipkitės el. paštu andreja.starkute@chamber.lt. Taip pat Jums patogiu ir iš anksto sutartu laiku kviečiame į konsultaciją Kauno PPA rūmuose.

Skip to content