• Apskritojo stalo diskusija žemės reformos ir kitais su valstybine žeme susijusiais klausimais

  Žemės reformos ir kitų su valstybinės žemės nuoma, įsigijimu, užstatymu susiję klausimai bus keliami Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojamoje apskritojo stalo diskusijoje su Žemės ūkio ministerijos ir Nacionalinės žemės tarnybos atstovais.

  Į organizuojamą diskusiją atvyksta trys Žemės ūkio ministerijos atstovai. Tai Žemės ūkio viceministras Petras Narkevičius, Nekilnojamojo turto kadastro ir geodezijos skyriaus vedėjas Vytautas Paršeliūnas, Žemės tvarkymo ir melioracijos skyriaus vyriausioji specialistė einanti skyriaus vedėjo pareigas Neringa Pėtnyčytė.

  Diskusijoje taip pat dalyvaus keturi Nacionalinės žemės tarnybos atstovai. Nacionalinės žemės tarnybos direktorius Laimonas Čiakas, Žemės tvarkymo ir administravimo departamento atstovė Zita Kvietkienė, Žemės administravimo skyriaus vedėja Loreta Dauskartė ir Kauno miesto skyriaus vedėja Alma Markuckienė.

  Diskusija skirta verslo atstovams, todėl labai kviečiame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų darius, Kauno ir Marijampolės apskričių savivaldybių vadovus ir specialistus teikti Jums rūpimus klausimus. Tai galite padaryti iki lapkričio 6 dienos užpildę šią formą arba el. paštu daiva.vysniauskiene@chamber.lt

  Renginys vyks lapkričio 7 d., nuo 10 val. Best Baltic Kaunas viešbučio Deimanto salėje (A. Mickevičiaus g. 28, Kaunas). Numatoma renginio trukmė – 4 val. Kviečiame aktyviai dalyvauti!

  Būtina išankstinė registracija. Registruotis galite čia.

  Daugiau informacijos galite gauti telefonu 8 687 36240 arba el. paštu daiva.vysniauskiene@chamber.lt

Skip to content