• Apklausa dėl prekybos su Kinija galimų pasekmių Lietuvos verslo įmonėms, įvertinant galimybes ir poreikį tikslinės finansinės priemonės sukūrimui

  Lietuvos PPA rūmų asociacija 2021 m. rugsėjo 9 d. organizavo įmonių atstovų susitikime 2021-09-09 su Užsienio reikalų viceministru Egidijumi Meiliūnu.

  Susirikimo metu buvo aptarti įmonėms, kurios turi verslo ryšių su Kinija, sunkumai  taip pat alternatyvos diversifikuoti rinkas. Yra galimybė ieškoti verslo partnerių JAV, Taivanyje ir kitose šalyse.

  Siekdama sumažinti galimas prekybos su Kinija pasekmes, Ekonomikos ir inovacijų ministerija siekia įvertinti galimybes ir poreikį tikslinės finansinės priemonės sukūrimui. Norint pasiūlyti tinkamą finansinę priemonę, siekiama surinkti informaciją pagal žemiau pateiktą  klausimyną.

  Jūsų duomenys bus naudojami tik apklausos vykdymo tikslu, siekiant sukurti verslo poreikius atitinkančią finansinę priemonę. Jokie Jūsų pateikti finansiniai duomenys trečiosioms šalims nebus atskleisti, rezultatai bus pateikiami apibendrintai, kartu su kitų apklausoje dalyvavusių įmonių atsakymais.

  Apklausą atlieka Versli Lietuva ir prašo užpildyti anketą iki rugsėjo 16 d. Jei kiltų klausimai dėl anketos pildymo – prašome susisiekti su Evaldu Daukša, +370 679 27352, e.dauksa@enterpriselithuania.com

  Apklausą prašome užpildyti iki rugsėjo mėn. 16 d. čia.

Skip to content