• Apie verslo aplinką diskutuota su Marijampolės savivaldybės vadovais

    Kovo 5 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo tarybos pirmininkas Vygantas Subačius, buvęs ilgametis tarybos pirmininkas Kęstutis Svitojus ir filialo direktorius Evaldas Ulevičius susitiko su Marijampolės savivaldybės meru Povilu Isoda ir vicemeru Pauliumi Marozu. Susitikimo metu aptarti verslo aplinkos stiprinimo ir situacijos gerinimo regione klausimai.

    „Stengiamės nuolat palaikyti glaudų ryšį su verslo bendruomene ir jos atstovais, skatiname aktyvų abipusį dialogą, kad visi galėtų sėkmingai dirbti ir kurti sėkmės istorijas mūsų savivaldybėje. Kiekviena įgyvendinta idėja, sukurta darbo vieta tiesiogiai prisideda prie geresnės Marijampolės kūrimo, prie mūsų savivaldybės sėkmės. To tikiuosi ir ateityje“, – sakė meras, pasidžiaugdamas, jog Marijampolė yra teisingame kelyje.

    Susitikimo dalyviai aptarė verslo aplinką ne tik Marijampolės mieste, bet ir visame regione. Pasidžiaugta verslui palankios aplinkos ir infrastruktūros kūrimu, taip siekiant pritraukti naujų verslų, kurie kurtų naujas ir konkurencingas darbo vietas savivaldybės gyventojams. Sklandus bendradarbiavimas ir komunikacija, siekiant bendro tikslo, yra be galo svarbūs veiksniai. Todėl tikimasi tolesnio konstruktyvaus bendradarbiavimo tarp Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo ir Marijampolės savivaldybės. Svarbiausia – telkti verslo bendruomenę, padėti jai tvariai augti ir įgyvendinti reikšmingus darbus visų labui.

    Nuotraukų autorius: Aistė Lenkauskaitė, Marijampolės savivaldybės administracijos Komunikacijos skyrius

Skip to content