• Naujienos
 • Apdovanoti konkurso „Sukurta Prienų krašte“ nugalėtojai

  Prienų rajone registruotos ir veikiančios įmonės buvo kviečiamos dalyvauti konkurse ,,Sukurta Prienų krašte“. Konkursą organizuoja Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Prienų rajono savivaldybe. Konkurso tikslasskatinti lietuviškų, aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių, galinčių konkuruoti Lietuvos bei užsienio rinkose paslaugų kūrimą, produktų gamybą bei vartojimą ir verslo plėtrą Prienų rajone.

  Konkurso nugalėtojai apdovanoti sausio 16 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vykusiame padėkos vakare, skirtame Prienų rajono savivaldybės rėmėjams. Į renginį susirinko Prienų krašto verslininkai, įmonių, įstaigų ir organizacijų atstovai. Renginyje dalyvavo ir sveikinimo žodį susirinkusiems tarė bei apdovanojimus įteikė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) prezidentas Zigmantas Dargevičius. Jau antrą kartą Prienų rajono savivaldybės ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų skelbtas konkursas „Sukurta Prienų krašte“ yra vienas iš gerųjų verslo ir savivaldos bendradarbiavimo pavyzdžių.

  Konkurso komisija, kurią sudarė UAB „Ekofrisa“ direktorė Lina Dužinskienė, UAB „Gyvenimas“ direktorė ir laikraščio vyr. redaktorė Ramutė Šimukauskaitė, MB „Aroma Rex“ direktorius Rimvidas Skorupskis, Prienų r. savivaldybės mero patarėja Agnė Dargužienė, Savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė ir Savivaldybės administracijos Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vedėjas Tomas Žvirblys, vertino pateiktas paraiškas pagal gaminio (paslaugos) išskirtinumą, unikalumą, kokybę, apdovanojimus parodose ir mugėse bei draugiškumą aplinkai.

  Konkurso dalyvio sertifikatu ir Prienų r. savivaldybės dovanomis apdovanota UAB „Wilara“ (vadovas Gediminas Olsevičius). Apdovanojimas skirtas už įmonėje sukurtas ir ištobulintas atakiavimo stakles AWO-1. UAB „Wilara“ – viena pagrindinių bitininkystės reikmenų įmonių Lietuvoje, turinti didžiausią Baltijos šalyse prekių bitininkams parduotuvę ir gausiausią pasiūlą. Įmonėje sukurtos atakiavimo staklės AWO-1 skirtos atakiuoti rėmeliams su medumi prieš dedant juos į medsukį. Apdovanojimą iš mero rankų priėmusi G. Olsevičiaus žmona Danutė dėkojo Savivaldybei ir komisijai už įmonės darbo įvertinimą, palaikymą ir gražų bendradarbiavimą. Visai Savivaldybės komandai – merui, administracijai, specialistams ji padėkojo už besikeičiantį miestą, atnaujinamas viešąsias erdves, kitus puikius įgyvendinamus projektus.

  Konkurso nugalėtoju pripažinta AB „Išlaužo žuvis“, pristačius konkursui naminį virtos žuvies vyniotinį ir šaltai rūkytą karpio filė. Abu gaminiai pelnė 2018 metais aukso medalius: naminis virtos žuvies vyniotinis – parodoje „AgroBalt 2018“ už dėmesį sveikai mitybai, šaltai rūkyta karpio filė – parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2018“. Pažymėtina, kad bendrovė gaminius ruošia tik iš įmonės tvenkiniuose užaugintos žuvies, o šaltai rūkytą karpio filė – tik iš ne mažiau kaip septynerių metų amžiaus karpio.

  AB „Išlaužo žuvis“ direktorius Darius Svirskis už naminį virtos žuvies vyniotinį ir šaltai rūkytą karpio filė apdovanotas konkurso pagrindiniu prizu AITVARAS ir nugalėtojo sertifikatu. Kaip ir praėjusiais metais, prizą sukūrė Prienų krašto kalvis Martynas Breikštas.

  Parengta pagal Prienų r. savivaldybės informaciją

Skip to content