• Naujienos
 • Apdovanoti konkurso „Sukurta Kauno rajone“ laureatai

  Trečiadienio vakarą vykusiame Kauno rajono mero padėkos vakare apdovanoti jau penktą kartą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų iniciatyva, kartu su Kauno rajono savivaldybe organizuoto konkurso „Sukurta Kauno rajone“ nugalėtojai. Šiemet jų buvo net trys.

  Konkurso pirmos vietos laimėtoju tapo UAB „ Axioma Metering“. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys konkursui pristatė ir nugalėjo su savo gaminiu „Išmanusis ultragarsinis vandens skaitiklis QALCOSONIC W1“.

  UAB „Axioma Metering“ kuria ir gamina ultragarsinius vandens bei šilumos apskaitos ir duomenų valdymo prietaisus. Bendrovė yra viena iš ultragarso technologijos taikymo pradininkių ir lyderių Baltijos šalyse. Ultragarsinius šilumos ir vandens skaitiklius įmonės specialistai gamina nuo 1992 metų. 2018 metų pradžioje „Axioma Metering“ Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje atidarė vieną moderniausių fabrikų Baltijos šalyse, į kurį investavo daugiau nei 15 mln. eurų. 2018 metais bendrovė eksportavo apie 70 proc. savo gaminamų produktų. Išmaniaisiais Kauno rajone pagamintais skaitikliais jau naudojasi 60 – ties pasaulio šalių gyventojai ir įmonės. Planuojama, kad 2019 metais įmonė pagamins apie 0,5 mln. apskaitos prietaisų, kurių daugiau kaip 90 proc. bus eksportuojama.

  Konkurso nugalėtojas – išmanusis ultragarsinis vandens skaitiklis „Qalcosonic W1“ yra skirtas namų ūkiams ir įmonėms vandens apskaitai vykdyti. Baigtas kurti 2018 metų pabaigoje, šiandien jis yra eksportuojamas į 41 pasaulio šalį, dar 10 šalių komunalinės įmonės gavo bandomąsias šių skaitiklių partijas.

  Antros vietos laimėtoju, už produktus su kokosų aliejumi – plaukų kaukę ir šampūną, paskalbta UAB Cosmoway. Cosmoway – tai pažengęs kosmetikos ir grožio produktų gamintojas, kuris kuria ir valdo savo prekės ženklus bei teikia kosmetikos kūrimo ir gaminimo paslaugas partneriams iš viso pasaulio.

  Įmonės sukurta intensyviai maitinanti plaukų kaukė su kokosų aliejumi per mažiau nei metus laiko tapo pačia perkamiausia preke plaukų priežiūros kategorijoje. Daugybė klientų teigiamų atsiliepimų socialinėse medijose leido įsitikinti, jog priemonė yra ne tik veiksminga, aukščiausios kokybės, bet ir išsiskiria moderniu, minimalistiniu, akį traukiančiu dizainu, kuris nėra įprastas mass-market prekės ženklui. Priemonė gaminama iš aukščiausios kokybės natūralios kilmės ar ekologiškumo sertifikatus turinčių komponentų, pagal geros gamybos praktiką ISO 22716 ir 9001. Intensyviai maitinantis šampūnas su kokosų aliejumi per mažiau nei metus laiko tapo antra populiariausia plaukų priežiūros priemone. Svarbu paminėti, jog šios, kaip ir visos kitos įmonėje gaminamos kosmetikos priemonės, yra gaminama naudojant tik “Žalią Lietuvišką Energiją”, kuri gaminama iš 100% atsinaujinančių gamtos išteklių, tokių kaip saulės, vėjo, ir vandens energijos.

  Trečioji vieta atiteko uždarajai akcinei bendrovei „Merseta“ už produktą „Aerozolinė gesinimo priemonė ReinoldMax Stop Fire“. Įmonė „Merseta“ įkurta 1993 m., o veiklą  aerozolinių gesinimo priemonių gamyboje pradėjo nuo 2001 metų. Kryptingai ieškant būdų, kaip padidinti gesinimo efektyvumą, nepaisant mažos talpos (nuo 500 ml), pavyko ne tik pasiekti, kad gesinimo priemonė ReinoldMax veiksmingumu prilygtų 1 kg milteliniam gesintuvui, bet dar daugiau – komanda sukūrė ekologišką gesinimo priemonę be pavojingų priedų aplinkai, o svarbiausia – ir žmogui.

  ReinoldMax aerozolinė gesinimo priemonė, sukurta vandens ir AFFF putų pagrindu. Ja greitai užgesinsite bet kokį gaisrą ankstyvojoje stadijoje. Idealiai tinka naudoti patalpose, nes savo sudėtyje neturi toksinų ar kitokių kenksmingų medžiagų. Tinka gesinti visų tipų gaisrus, galima gesinti net užsidegusius žmogaus drabužius, degiųjų metalų gaisrus ar elektros prietaisus iki 1000 V. Užgesinus gaisrą, nepalieka netvarkos, vandens putų likučius nuo paviršių lengvai nuvalysite drėgna šluoste. Dėl patogios ReinoldMax pakuotės, šis daugkartinio naudojimo gesintuvas atras vietą kiekvienuose namuose, biure, automobilyje, sodo namelyje ar  iškylaujant.

  Bendruomenės vardu sveikiname konkurso nugalėtojus. Linkime nesustoti ir savo puikiais gaminiais garsinti Kauno rajoną ir Lietuvą visame pasaulyje.

  Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Skip to content