• Naujienos
 • Apdovanoti konkurso „Sukurta Jonavoje“ laureatai

  Rugpjūčio 06 dieną, Jonavos miesto 272-ojo gimtadienio šventės metu tradiciškai pagerbti rajono verslo bendruomenės nariai ir apdovanoti trys konkurso „Sukurta Jonavoje“ laureatai.

  Pagrindiniu konkurso prizu – aukso medaliu įvertinti: KPPAR Jonavos filialo įmonė – narė UAB „IT trade“ ir jų „MarciPana fragrances“ namų kvapas „Tabakas ir ąžuolas“, MB „Markyzo“ džemperis „Jonava“ bei MB „Noelia“ kūrybinė studija „NOE design“.

  Kasmetinėje miesto šventėje konkurso laureatus – Jonavos rajono verslininkus, kuriančius išskirtinius gaminius, sveikino ir ypatingus apdovanojimus – aukso medalius įteikė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narys bei Jonavos filialo tarybos pirmininkas Alfonsas Meškauskas kartu su Jonavos savivaldybės mero pavaduotoja Birute Gailiene.

  „Šių metų konkursas mane pradžiugino dėl dviejų dalykų: visų pirma, kad jame dalyvavo ir labai jauni, dar mokyklos suole sėdintys jaunuoliai (jei labai tiksliai – jaunuolės iš jaunosios J. Ralio gimnazijos bendrovės), o antra – visos trys nominacijos atiteko verslininkėms moterims!“, – džiaugėsi Jonavos mero pavaduotoja B. Gailienė, pasveikinusi prizininkus, visus jonaviečius kvietė patiems išbandyti Jonavoje sukurtas prekes bei paslaugas.

  „IT trade“ įmonės vadovė Elmyra Tamkevičienė neslėpė susijaudinimo emocijų ir džiaugsmo dėl jos kuriamo produkto „MarciPana fragrances“ namų kvapo „Tabakas ir ąžuolas“ aukšto įvertinimo „Sukurta Jonavoje“ konkurse, kurio dėka gaminys sulaukė dar didesnio klientų susidomėjimo. „Laiminga iki dangaus! Nuostabus projektas, kurio dėka smulkus verslas gauna neįkainojamą reklamą. Užteko vienos dienos tai pajausti per pardavimus“, – dėkodama projekto organizatoriams džiaugėsi E. Tamkevičienė.

  Kviečiame susipažinti su prestižinį apdovanojimą pelniusiu UAB „IT trade“ gaminiu: „MarciPana fragrances“ namų kvapas „Tabakas ir ąžuolas“.

  „Tabakas ir ąžuolas“ – tai  prabangioje juodoje dėžutėje supakuotas namų kvapo buteliukas, dekoruotas lavos akmens karoliukais, kuriuos galima nešioti kaip apyrankę. Dėžutėje pirkėjas taip pat randa knygos skirtuką su eilėmis ir natūralų mineralą – juodąjį turmaliną.

  „Turmalinai valo aurą ir aplinką, į kurią patenka jų nešiotojas, nuolatos spinduliuodami savo energiją į išorę. Taip pat neutralizuoja neigiamą elektronikos spinduliuotę – tai tobulai prie namų kvapo priderintas mineralas, kuris tinka visiems vyriškiems meridianams“, – pasakojo Elmyra Tamkevičienė, namų kvapo autorė ir įmonės vadovė.

  Konkursas „Sukurta Jonavoje“ šiemet įvyko jau septintąjį kartą. Jis rengiamas bendradarbiaujant  Jonavos rajono savivaldybei kartu su rajono verslininkus vienijančiu  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialu.

  Konkurso tikslas – didinti Jonavoje sukurtų gaminių bei paslaugų žinomumą, jų vartojimą bei skatinti aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių ir galinčių konkuruoti šalies, užsienio rinkose gaminių bei paslaugų kūrimą.

  Dėkojame visiems jonaviečiams verslininkams už dalyvavimą.

  Sveikiname KPPAR Jonavos filialo narį UAB „IT trade“ ir kitus konkurso laureatus, linkime neišsenkančio kūrybinio potencialo verslo idėjose bei didžiausios sėkmės siekiant užsibrėžtų ateities tikslų!

Skip to content