• Naujienos
 • Aktyvus Rūmų Marijampolės filialo narys švenčia 25 metų veiklos sukaktį

  Onos Čirvinskienės mokymo centras, kuriame pagal įvairias profesines programas mokomi suaugusieji, nuo 1996 metų yra aktyvus Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų, Marijampolės filialo narys. Šiandien įmonė švenčia 25 metų sukaktį. Į šventę atvyko ir sveikinimo žodį tarė Lietuvos respublikos seimo narė Vaida Giraitytė, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Rimas Varkulevičius savo sveikinimo kalboje sakė, kad viskas kas supa mus, kas sukurta – tai daro žmogus, linkėjo ir toliau puoselėti verslą, prasmingo kūrybinio kelio bei sveikatos, o Marijampolės filialo tarybos pirmininkas Vygandas Subačius pasidžiaugė, įmonės vadove Onute Čirvinskiene kaip asmenybe, aktyviu rūmų nariu.

  Po 25 m. galima pasidžiaugti sukurtu verslu, įsteigtomis darbo vietomis, ir ypatingai nuoširdų ačiū pasakyti įmonės savininkei – direktorei  Onutei Čirvinskienei. Plėtojant verslą reikia daug žinių, O. Čirvinskienė jų visuomet ieškojo, naudojosi Rūmų teikiamomis paslaugomis, aktyviai lankė organizuojamus seminarus įvairiomis temomis, dalyvavo įvairiuose renginiuose, o įgytas žinias pritaikė praktikoje. Išmintį kaupė per įvairius patyrimus ir mokosi iki šiol, žinodama, jog tai nuolatinis procesas.

  „Norint judėti  pirmyn, reikia tikėti savimi, turėti savo įsitikinimus ir jų siekti,“ – šventės metu kalbėjo V. Subačius.

  Onutė netik stipri asmenybė, bet labai meniškos, jautrios sielos žmogus, ji svajoja ir atranda save kurdama eiles. Savas eiles užrašė ir sudėjo į poezijos knygas. Išleido eilėraščių rinkinius „Mano svaja“, „Kaip tapau laiminga moterimi“. Puoselėja ir saugoja lietuviškas tradicijas, norėdama, kad jos būtų atsimenamos, savo prisiminimus surašė į knygą „Saugokime lietuviškas tradicijas“. Paskutinė jos išleista knyga „Aš atnešiu jums ilgesį“.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo bendruomenė labai džiaugiasi turėdama tokį aktyvų narį rūmuose ir linki, kad verslas ir toliau gyvuotų, įmonės vadovei Onutei Čirvinskienei linkima stiprybės, ryžto ir sveikatos.

   

Skip to content