• Naujienos
 • 9 Lietuvos IT įmonės dalyvavo verslo misijoje Vokietijoje

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančio projekto „Grupinis kūrybinių industrijų produkcijos pristatymas užsienio rinkoms“ dėka su projekto teikiamu finansavimu 9 Lietuvos IT įmonės išvyko į verslo misiją parodoje Berlyne.

  2022 m. gegužės 5 d. vykusi paroda Berlyne „Ecommerce Berlin“, apjungė daugiau nei 190 įmonių iš Europos bei Jungtinių Amerikos Valstijų ir pritraukė daugiau nei 7000 lankytojų. Paroda skirta elektroninės komercijos sprendimams pristatyti, tokiems kaip elektroniniai mokėjimai, elektroninės parduotuvės, bei užmegzti naujus verslo ryšius ir rasti naujus partnerius bei klientus. Būtent šioje parodoje 9 Lietuvos įmonės ir užmezgė naujus ryšius bei ieškojo naujų partnerių ir klientų.

  Parodoje lankėsi IT sprendimus teikiančios įmonės: Aciety, Kirotech, digitouch!, Scoding, Lingo data, Tilfortis, Tvirtas Baitas, We Are Marketing bei Invertus. Įmonės dalyvavo oficialiuose parodos parnešimuose, kuriuose buvo pasakojama apie naujausias elektroninės prekybos tendencijas, lankė stendus bei dalyvavo verslo susitikimuose su kitais parodos dalyviais.

  Pagrindiniai Lietuvos kompanijų tikslai parodoje buvo surasti bei užmegzti verslo santykius su potencialiais partneriais ir klientais bei sužinoti pasaulines tendencijas elektroninės prekybos industrijoje. Kompanijos aplankė daugelį stendų bei sudalyvavo daugiau nei 20 verslo susitikimų su parodos dalyviais ir lankytojais. Artimiausiu metu kompanijos tikisi pradėti bendradarbiavimą su įmonėmis, sutiktomis parodoje bei pasirašyti bendradarbiavimo sutartis su potencialiais klientais.

   

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai vykdo projektą „Grupinis kūrybinių industrijų produkcijos pristatymas užsienio rinkoms“, kurio tikslas – skatinti labai mažas, mažas ir vidutines baldų gamybos ir IT programavimo įmones dalyvauti užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose ir verslo misijose, pristatyti savo produkciją užsienio partneriams ir plėsti esamas eksporto rinkas bei ieškoti naujų. Projekto įgyvendinimo metu numatyta suorganizuoti 17 įmonių dalyvavimą 9 tarptautinėse parodose ir verslo misijose.

Skip to content