• Naujienos
 • 9 įmonės iš Lietuvos – vienoje didžiausių baldų ir dizaino parodų Šiaurės šalyse „Stockholm Furniture & Light Fair”

  Ne paslaptis, kad skandinavišku dizainu žavisi visas pasaulis. Puikus to įrodymas – 2020 m. vasario mėn. pradžioje vykusi interjero ir apšvietimo paroda Stokholme „Stockholm Furniture & Light Fair. Kiekvienais metais, siekdami pirmi susipažinti su šio sektoriaus naujienomis, parodoje dalyvauja apie 700 įmonių ir apsilanko apie 10 tūkstančių baldų industrijos atstovų.

  Šiais metais parodoje dalyvavo lietuviškų baldų įmonių klasteris, kurio įmonės papildė viena kitos paslaugų spektrą:

  • Medinių baldų, skydo ir medinių komponentų gamyba užsiimantys: UAB „Baltic Home“, uždaroji akcinė bendrovė „Akadas“, uždaroji akcinė bendrovė „Kirvilė“, UAB „A. Jasevičiaus baldai“ (Sella&Mensa).
  • Medinių baldų įmonių gretas stende puikiai papildė uždaroji akcinė bendrovė „VILDETA“ ir MB  „Naujas Servisas“ (Metal Art Studio). Šios įmonės gali gaminti metalines baldų konstrukcijas, išmanias metalines spinteles bei pasiūlyti meninius sprendimus.
  • UAB „ASIGA“, UAB „Dendrus“ ir uždaroji akcinė bendrovė „SENATOR BALTIC“  suteikė galimybę pasiūlyti klientams dar platesnį spektrą paslaugų. Šios įmonės gali dirbti pagal įvairius projektus viešosioms erdvėms bei gaminti įvairaus dizaino virtuves.

  Prie sėkmingo įmonių dalyvavimo parodoje stipriai prisidėjo ir Lietuvos Komercijos atašė Švedijoje – Aleksandras Laurinavičius. Jo dėka dar prieš parodą buvo komunikuojama su potencialiais klientais bei Švedijos įmonėms išsiųsti kvietimai atvykti į jungtinį lietuvių stendą. Parodos metu Aleksandras Laurinavičius parodoje aplankė Lietuvos įmones ir negailėjo patarimų, kaip sėkmingai dirbti su Švedijos įmonėmis.

  Parodoje įmonės dalyvavo pagal projektą „Grupinis kūrybinių industrijų produkcijos pristatymas užsienio rinkoms“, projekto kodas 03.2.1-LVPA-K-801-04-0012, bendrai finansuojamą ES lėšomis. Projekto vykdytojas – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Skip to content