• Naujienos
 • 4-ių mokymų ciklas apie prekės ženklo stiprinimą ir vertės kūrimą per patirtis

  Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) kviečia į 4-ių sesijų online mokymų ciklą internetu su Dr. Darren Coleman apie prekės ženklo stiprinimą verslo augimui ir dovanoja Jums specialią 50 Eur nuolaidą nuo galiojančios svečio bilieto kainos!

  4-ių sesijų mokymų ciklas internetu skirtas padėti pritaikyti Brand-Driven Growth ir idėjas savo prekės ženklo strategijoje. 

  Mokymų ciklo vertės:

  • Nuosekli Brand-Driven Growth, prekės ženklo vertės ir prekės ženklo patirčių teorija, paremta tikrų organizacijų atvejų analizėmis;
  • Praktinės, į dalyvių prekės ženklus orientuotos užduotys sesijų metu ir namų darbams;
  • Dalyviai sukurs savo organizacijos Brand-Driven Growth plano projektą, naudojantis Brand-Driven Growth Blueprint;
  • Dalyviai turės galimybę išgirsti individualius bei veiksmingus patarimus apie savo organizacijos prekės ženklą, pasikonsultuoti su mokymų lektoriumi.

  4 mokymų ciklas skirtas: marketingo, prekės ženklų, komunikacijos vadovams, įmonių direktoriams ir visiems, kurie yra atsakingi už verslo vystymą, pardavimus, prekės ženklo patirtis ir kliento patirtis.

  Data ir laikas: 2021 m. lapkričio 9, 16, 23, 29 d., 15:00 – 18:15 val.

  Trukmė: 4 pusdieniai, vieno ciklo trukmė ~ 3 val.

  Formatas: Interaktyvios sesijos internetu, dalyvavimas ir darbas grupėse tiesioginis, tik 20 dalyvių!

  Iš vienos įmonės dalyvaujant 4-5 asmenims, suteikiama galimybė sudaryti atskirą jų komandą.

  Kalba: Mokymai vyks anglų kalba!

  LiMA 4 dienų mokymai su Darren man padėjo sutaupyti mėnesius ir buvo tikras atradimas, nes išsinešiau giliai įsisavintas naujas žinias, surištas su mano patirtim, bei praktinius įrankius, kuriuos pritaikau kuriant vertę klientų prekių ženklams. – NERINGAME.COM marketingo ir komunikacijos partnerė Neringa Čeponė

  Jums suteikiame 50 eur nuolaidą svečio bilietamsJūsų nuolaidos kodas: KPRAR20 (registracijos formoje nuolaidos kodą įvesti į nuolaidos laukelį).

  Daugiau informacijos apie renginįhttps://renginiai.lima.lt/lt/renginiai/1/view1348

Skip to content