• Naujienos
 • 21-asis iškilmingas verslo bendruomenės vakaras

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai jau 21-ąjį kartą pakvietė verslo, valdžios, akademinės bendruomenės bei socialinių partnerių atstovus į tradicinį metinį bendruomenės vakarą. Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje vykusiame renginyje dalyvavo beveik pusketvirto šimto svečių.

  Į iškilmingą Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenės renginį, kurį vedė TV laidų vedėjas, žurnalistas Ignas Krupavičius atvyko Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, Lietuvos Respublikos Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius, Seimo nariai Kazys Starkevičius, Andrius Kupčinskas, Aušra Papirtienė, Lauras Stacevičius,  Rimantas Jonas Dagys, Rūta Miliūtė, Mindaugas Puidokas ir Audronė Jankuvienė, Kauno ir Marijampolės regionų savivaldybių merai Visvaldas Matijošaitis, Mindaugas Sinkevičius, Povilas Isoda, Algirdas Neiberka, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Rimas Varkulevičius ir generalinė direktorė Giedrė Ražinskienė, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas ir rūmų generaliniai direktoriai, universitetų rektoriai Eugenijus Valatka ir Juozas Augutis, verslo atstovai, socialiniai partneriai, žiniasklaidos atstovai ir kiti garbingi svečiai.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius sveikindamas susirinkusius vakaro svečius padėkojo už pasitikėjimą atstovauti verslo bendruomenei, kurios pasiekimai vis labiau matomi ir vertinami, pasidžiaugė galimybe įvertinti bendruomenės narius už jų nuopelnus.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai šiemet suorganizavo daugiau nei 250 renginių, kuriuose dalyvavo daugiau nei 6400 dalyvių. Rūmai yra nuolatiniai konferencijų, forumų organizatoriai ir partneriai. Šiemet vyko jau tradicija tapusios ir šimtus specialistų pritraukiančios konferencijos eksporto, moterų verslumo, statybų, personalo ir kitais klausimais. Atstovaudami verslui dialoge su valdžia, atsižvelgdami į tendencijas ir girdėdami verslo bendruomenės problemas, organizuoja diskusijas ir susitikimus verslui aktualiomis temomis. Spręsdami sudėtingus klausimus rengia debatus, o kompetencijas ugdo seminarais ir puikiai išvystyta rūmuose veikiančių profesionalų klubų veikla.

  Metiniame verslo bendruomenės vakare netrūko sveikinimo žodžių, padėkų ir apdovanojimų. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai renginio metu padėkojo Kauno miesto merui Visvaldui Matijošaičiui už Kauno miesto žinomumo didinimą ir pasveikino jį gavus garbingą Japonijos Imperatoriaus ordiną.

  Bronzos „Darbo žvaigžde“ – vienu aukščiausių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimu, teikiamu už ypatingus asmeninius nuopelnus šalies verslui ar rūmų sistemos plėtrai apdovanoti Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narys, „Kika group“ bendrasavininkas Tauras Plungė, uždarosios akcinės bendrovės „Omniteksas“ akcininkas Vydas Damalakas, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, uždarosios akcinės bendrovės „Kauno stiklas“ generalinis direktorius Evaldas Sauliūnas ir UAB „Marijampolės laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovės“ direktorius Simonas Petrulis. Bronzos „Darbo žvaigždes“ kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentu Zigmantu Dargevičiumi ir generaline direktore Olga Grigiene įteikė ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Rimas Varkulevičius, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas.

  Siekiant skatinti ir pažymėti Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų sistemoje dalyvaujančius asmenis, pripažinti ir įvertinti jų ypatingus nuopelnus yra skiriamas „Padėkos ženklo“ apdovanojimas. Šventinį vakarą kartu su prezidentu Zigmantu Dargevičiumi ir generaline direktore Olga Grigiene net septynis „Padėkos ženklus“ įteikė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidiumo nariai Vaida Butkuvienė, Vytas Čičelis, Eduardas Jasas, Saulius Valunta ir Vidas Butkus. „Padėkos ženklu“ pagerbti Kauno technologijos universiteto rektorius Eugenijus Valatka, Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, uždarosios akcinės bendrovės „Incon“ direktorius Mantas Raišys, uždarosios akcinės bendrovės „Italiana LT“ direktorius Sigitas Zaikauskas, akcinės bendrovės „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas, Kauno kolegijos lektorė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Finansininkų klubo valdybos narė Danutė Binkienė ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kancleris Andrius Verbyla.

  „Darbo žvaigždės“ medaliu už nuopelnus įmonei, pripažįstant ir įvertinant ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, profesinę etiką, aukštus asmeninės atsakomybės reikalavimus ir asmeninį indėlį apdovanotas uždarosios akcinės bendrovės „SDG“ konsultacijų departamento Kauno skyriaus vadovas Gintaras Marcinonis.

  Už asmeninį indėlį ir iniciatyvas rūmų veikloje, narystės ir partnerystės puoselėjimą, rūmų vardo viešinimą, ypatingi – Rūmų ambasadoriaus – titulai suteikti Giedrei Veličkienei, mažosios bendrijos „Filmai ir kvapai“, kurios prekinis ženklas aromáma direktorei ir Renatai Skardžiūtei uždarosios akcinės bendrovės „Plastic formo“ direktorei. Aromáma visiems šventės dalyviams dovanojo kvapnias dovanėles

   „Mažąjį eksporto prizą“ pelnė uždaroji akcinė bendrovė „Invertus“. Tradicinė nominacija „Už svarų indėlį visuomenei“ skirta uždarajai akcinei bendrovei „Mantinga“ įmonei, kuriai socialinė atsakomybė yra neatsiejama sėkmingo verslo dalis.

  „Sėkmės žingsnio“ nominacija skirta uždarajai akcinei bendrovei „Hegelmann Rental“. Nominacijos „Metų investicija“ nugalėtoja paskelbta uždaroji akcinė bendrovė „Axioma Metering“, o už sukurtus inovatyvius produktus, inovatyvių technologijų įdiegimą ir mokslinių tyrimų pritaikymą gamyboje skiriama nominacija „Inovacijų lyderis“ atiteko uždarajai akcinei bendrovei „A grupė“. Nominacija „Metų mokymo institucija“ šiais metais suteikta Jonavos politechnikos mokyklai.

  Be gausių apdovanojimų susirinkusiųjų laukė ir nepamirštama vakaro programa. Aromáma visiems šventės dalyviams dovanojo kvapnias dovanėles. Raigardas Tautkus kartu su Šampaniniu Kauno choru džiugino koncertine programa. Šokti kvietė grupė 16 Hz, o į linksmybių sūkurį įtraukė grupė „Big Al & The Jokers“ ir jos gyvo garso profesionalus ir gyvenimo džiaugsmo kupinas muzikinis pasirodymas.

  Prie šio šventinio vakaro įgyvendinimo prisidėjo būrys įmonių. Šventinio vakaro mecenatas uždaroji akcinė bendrovė „European Merchant Bank“, generalinis rėmėjas – Hegelmann Group, rėmėjai: aromáma, uždaroji akcinė bendrovė „Serfas“ ir akcinė bendrovė „Lytagra“. Renginio partneriai: Kauno rajono savivaldybė, Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla, uždaroji akcinė bendrovė „ViaBaltica Lietuva“, uždaroji akcinė bendrovė „Autotoja“, akcinė bendrovė „Volfas Engelman“, uždaroji akcinė bendrovė „Italiana LT“, iprocess.lt, uždaroji akcinė bendrovė „Tranzito paslaugų centras“, Jūratės Gulbinienės įmonė, LEGGATO.

  Dėkodami, kad esate kartu, dalinamės trumpu šventinio renginio video.

Skip to content